Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiİddia: Apple’ın 9.7 inçlik iPad Pro'su yolda

  İddia: Apple’ın 9.7 inçlik iPad Pro’su yolda

  ipad-pro

  Geride kalan dönemde Samsung, LG, Sony gibi markaların en yeni akıllı telefonları duyurulurken Apple, daha çok ABD’de FBI ile arasındaki tuhaf süreç ile gündeme geliyordu. Neyse ki dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Apple’a dair teknoloji ile daha fazla ilgili bazı konular kamuoyuna yansımaya başladı. Bunlardan biri de sonraki iPad’lerle ilgili…

  Yayınlanan yeni bir rapora göre Apple’ın sonraki tablet modellerinden biri 9.7 inç ekrana sahip olacak ve 12.9 inçlik iPad Pro’nun küçük ekranlı varyasyonu şeklinde gelecek. Dev ekranlı iPad’in teknoloji yeteneklerine yakın özelliklere sahip olacak. Üstelik adı da 9.7 inç iPad Pro şeklinde gelecek. Kesinliği kanıtlanmasa da konuyla ilgili daha önce de bazı detayların basına yansımış olması, ihtimalleri güçlendiriyor.

  Olası özellikleri

  Söz konusu iPad Pro modelinin gümüş, altın ve uzay grisi renk alternatifleri ile geleceği, 32 ve 128 GB olmak üzere sadece iki depolama alanı opsiyonu sunacağı da konuşulanlar arasında. 9.7 inç ekranlı iPad Pro ile birlikte Apple’ın 12.9 inç ekranlı iPad Pro için geliştirilen Akıllı Klavye modelinin de daha küçük versiyonunun piyasaya sunulması bekleniyor.

  Peki ya fiyatı?

  9.7 inç ekranlı iPad Pro’nun fiyatı hakkındaki beklentiler, iPad Air’den daha yüksek ama en nihayetinde ona yakın bir etiketle gelebileceği yönünde. Elbette bu noktada da resmi bir bilgi yansımış değil. Modelin Mart ayında duyurulabileceği kaydediliyor.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

  Media Markt’taki her bütçeye uygun tablet alternatiflerine göz atmak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN