İddia: Apple üç boyutta dört farklı iPhone tanıtabilir

0

iPhone 12 hakkındaki söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. 2020 iPhone’ların iPhone 12 ve iPhone 12 Pro isimleriyle gelmesi bekleniyor. Ayrıca Apple, üç boyutta dört farklı iPhone tanıtabilir… İşte çeşitli yönleri ile en yeni spekülasyonlar…

Eylül veya Ekim 2020’de beklenen 2020 iPhone’larının lansmanından birkaç ay uzaktayız, ancak yeni modeller hakkında şimdiden onlarca söylenti var. İlk olarak Apple, 2019 iPhone serisi için kullandığı aynı adlandırma düzenini uygularsa, 2020 iPhone’ların iPhone 12 ve iPhone 12 Pro isimleriyle gelmesi bekleniyor.

İddialara göre 2020 iPhone’ları, iPhone X’un 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana gördüğümüz ilk tasarım değişikliklerinden bazılarını tanıtan büyük güncellemeler sunacak. 5.4, 6.7 ve 6.1 inç boyutlarında olmak üzere üç boyutta dört iPhone bekleniyor. Söylentilere göre 6.7 inçlik ve 6.1 inçlik modelin üçlü lensli kameralara sahip üst seviye OLED cihazları olacağı, 5.4 ve 6.1 inçlik modellerin ise çift lensli kameralara sahip daha düşük kaliteli ve daha uygun fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor.

iPad Pro’ya mı benzeyecek?

2020 iPhone’ları, iPhone 4’ün çerçevesine benzer metal çerçeveye sahip bir tasarıma sahip olabilir. Bununla birlikte bazı iddialara göre genel tasarım, iki cam parçası arasında düz kenarlı paslanmaz çelik bir çerçeve ile iPhone 4 veya iPad Pro’ya benzeyecek. Ayrıca yeni iPhone, mevcut yuvarlak paslanmaz çelik çerçevenin yerini alacak olan paslanmaz çelik bir çerçeveye sahip olabilir ve cihazın gövdesi için ön ve arka cam kullanımı da devam edebilir.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın