İddia: Apple iPhone 9 deneme üretimine başladı

0

Merakla beklenen yeni model için geri sayım başladı…
İşte detaylar…

İddialara göre Apple, uzun zamandan beri beklenen iPhone 9 modelinin deneme üretimine başladı. Bir süredir ‘daha küçük’ telefon beklentisi içerisindeki kullanıcıları sevindiren haber yakın zamanda gündeme geldi. Cihazın Mart döneminde piyasalarda satışa sunulacağı öne sürüldü.

Apple’ın sunmuş olduğu finansal veriler hala satış hacimlerinin yüksek olduğunu gösteriyor. Şirketin bu durumun beraberinde getirdiği konfor alanı çerçevesinde yeni ‘deneysel’ hazırlıklar peşinde olduğu anlaşılyor…
Bu kapsamda iPhone bazı kullanıcıları yıllardan beri küçük boyutta telefon isteğinde bulunuyorlardı. Küçük boyuta sahip telefon hayali kuran kullanıcılar, Apple’dan iPhone’a dair yeni bir atak bekliyordu. iPhone 9 modeli hakkındaki söylentiler kullanıcılara her an yeni bir akıllı telefon çıkacak ümidi de veriyordu…

Çin’den gelen rapora göre iPhone 9 test üretimine başlamak üzere. Cihazın yakın zamanda tahminen Mart ayı içerisinde tanıtılacağı duyuruldu. Çin’den gelen raporlara göre modelin sipariş hacmi 30 milyon adedin üzerinde olacak.

Fiyatı ne olacak?

Fiyatı hakkında tahminler yapılan cihazın 400-500 dolar bandında olabileceği belirtiliyor. iPhone 9 cihazının dış tasarımının iPhone 8 ile aynı olacağı da iddialar arasında. Küçük cihaz isteyen kullanıcılar şimdi dört gözle Mart ayının gelmesini bekliyor.

En nihayetinde ise Apple nezdinde konu ile ilgili resmi açıklama bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın