İçinizi ısıtacak ürünler MediaMarkt’ta

0

MediaMarkt, soğuk havaların iyice etkisini gösterdiği bugünlerde tüm tüketicilere iç ısıtacak ve soğuklardan koruyacak ürünler sunuyor. Bu ürünler arasında ise elektrikli battaniyelerden karın ve sırt pedlerine, ısıtmalı boyunluklardan pelerinlere ve ısıtmalı ayak masaj setlerine kadar ihtiyaca ve istenilen bölgeye özel ürün alternatifleri bulunuyor.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geç gelen soğuk havalara, yağmura ve kar yağışına karşı tüketicilerin içini ısıtacak, onlara adeta kış aylarında yaz sıcaklarını geri getirecek çok özel ürünler sunuyor.

MediaMarkt’ın hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de satışa sunduğu “ısıtıcı” ürünler arasında ise en çok rağbet gören ürün elektrikli battaniyeler olurken bu ürünlerde fiyat ve ebat yelpazesi de sunuluyor.

Ayaklara sıcak masaj keyfi

MediaMarkt’ın diğer ısıtıcı ürün alternatifleri arasında sıcak bir keyif ve uyku deneyimi sunan elektrikli battaniyelerin yanı sıra bölgesel ısıtma sağlayan ve masaj yapan ürünler de bulunuyor.

Bu ürünler ise özellikle günün yorgunluğunu atmak ve rahatlamak için tercih ediliyor. Çünkü bölgesel ısıtan ürünler bedeni ısıtmakla beraber gün boyu yorulan ayak ve sırt gibi bölgelerin rahatlamasını da sağlıyor.

Özellikle ısıtmalı ayak masaj aletleri sıcak bir ayak masajı deneyimi yaşatırken boyun, omuz, karın ve sırt için olan ısıtıcılar ise bölgesel rahatlatıyor.

Cevap bırakın