HyperX’ten kablosuz kulak içi oyun kulaklığı

0

HyperX, 2.4 GHz ve Bluetooth bağlantısına sahip gerçek kablosuz kulak içi oyun kulaklığı Cloud MIX Buds’ı duyurdu.

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, e-spor ve oyun sektöründe markası HyperX, çoklu platform uyumlu, oyun ve dijital yaşam tarzı için tasarlanan Cloud MIXTM Buds ‘ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. HyperX ‘in çift modlu ilk Gerçek Kablosuz (TWS) oyun kulaklığı, oyunlar için düşük gecikmeli 2.4 GHz kablosuz bağlantıya ve gittiğiniz her yerde kullanabilmeniz için Bluetooth®1 5.2 bağlantısına sahip.

Cloud MIX Buds, medya cihazları veya telefonlar için 2.4 GHz USB Type-C kablosuz adaptör veya Bluetooth kablosuz kullanarak çoklu platform uyumluluğu ile hızlı oyun sınıfı kablosuz bağlantılar sunuyor. Birlikte verilen USB-C ‘den USB-C ‘ye masaüstü adaptörü ile erişilebilirliği artırırken dongle ile 2.4GHz ve Bluetooth bağlantısı arasında geçiş yaparak uzaktan kumanda görevi görmesini de sağlıyor.

MIX Buds, sürükleyici oyun içi ses deneyimi için büyük 12mm dinamik sürücüler ve DTS Headphone:X ®2 kullanıyor. Buds, daha doğru oyun içi ses konumu için hassas mekansallaştırma ve yerelleştirme ile 7.1 surround ses birlikte geliyor. Kullanıcılar, EQ’lar dahil olmak üzere tercih ettikleri ses profilini kişiselleştirmek ve dokunmatik kontrolleri atamak ve yeniden atamak için HyperX NEGENUITY yazılımını kullanabilirler.

HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Oyuncuların gittikleri her yere oyunlarını da götürmelerini sağlayan, oyunun kurallarını değiştiren teknolojiyle gerçek kablosuz pazarına girmekten heyecan duyuyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir. “HyperX, birden çok platformda anlık hızlı değişiklikle, iki farklı kablosuz bağlantı isteyenler de dahil olmak üzere, tüm platformlardaki oyuncuların sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.” demiştir.

Modelin Türkiye pazarına Temmuz ayında geleceği açıklandı.

Cevap bırakın