HyperX Pulsefire Haste 2 oyun mouse’ları satışa çıkıyor

0

100 milyon tıklama ömrüne sahip kablolu ve kablosuz HyperX Pulsefire Haste 2 oyuncu fareleri siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa çıkacak.

HP’nin oyun ve espor alanında öncü markası olan oyun çevre birimleri üreticisi HyperX, Pulsefire Haste 2 oyun farelerinin hem kablolu hem de kablosuz versiyonlarını satışa çıkarıyor. Pulsefire Haste 2 oyun faresi serisi, daha iyi kontrol ve performans için ultra hafif tasarımı, HyperX anahtarları ve sensörlerini sunuyor. Pulsefire Haste 2 modelleri oyun becerilerini göstermek için ultra hafif bir fare arayan oyunculara üstün konfor ve kontrol sunuyor.

Pulsefire Haste 2 oyun faresi serisi ultra hafif ve sağlam bir tasarım yapısına sahip. Yeni HyperX 26K sensörü hem kablolu hem de kablosuz modelde 26.000 DPI’a kadar akıcı imleç hareketleri ve 650 IPS izleme hızı ile hassas ve optimum hassasiyet sunuyor. Pulsefire Haste 2 fare serisi, dokunsal ve sesli geri bildirimin yanı sıra 100 milyon tıklamaya kadar kullanım ömrü sağlayan yeni ve güvenilir HyperX anahtarlarını kullanıyor.

HyperX Kategori Müdürü Jennifer Ishii, “HyperX Pulsefire Haste 2 oyuncu faresi, oyuncuların özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Hafif tasarımı ve kontrol özellikleriyle Pulsefire Haste 2 modelleri, hızlı oyun içi hareketleri ve gelişmiş doğruluk için olağanüstü bir oyun performansı sunuyor” dedi.

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan HyperX’in fare serisine yeni eklenen ürünler, yeni konfor, performans ve kontrol seviyeleri sunarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlandı.

 

Cevap bırakın