Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilŞimdiye kadar HyperOS güncellemesi alan Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri

  Şimdiye kadar HyperOS güncellemesi alan Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri

  Akıllı telefon sektörünün önde gelen oyuncularından Xiaomi, geçtiğimiz aylarda önemli bir kararla MIUI arayüzüne veda edip HyperOS’a merhaba dedi. Çok dikkat çeken bu yeni yazılım, performans ve tasarım açısından önemli geliştirmeler ile kullanıcıları meraklandırdı. Xiaomi, güncellemeler ile yavaş yavaş dağıtım yapıyor. Peki şimdiye kadar HyperOS güncellemesi alan Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri hangileri? İşte liste…

  HyperOS güncellemesi alan Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri – Aralık 2023

  HyperOS, modern ve yenilenmiş bir görünümle karşımıza çıkıyor. Bu yazılım ile birçok uygulama, iOS’a benzer bir tasarım konseptine kavuşuyor. Tabii sadece görsel yeniliklerin olmadığını da belirtmek gerekiyor. Bu arayüz yazılımı MIUI’a kıyasla daha verimli çalışarak daha uzun pil ömrü sunuyor. Bununla beraber güvenlik konusunda da önemli geliştirmeler yapıldığı belirtiliyor.
  HyperOS güncellemesi alan Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri - Aralık 2023
  HyperOS, önemli değişiklikler getirdiği için henüz güncelleme almamış kullanıcılar tarafından merak içerisinde bekleniyor. Kullanmaya başlayan kişilerin büyük çoğunluğu ise olumlu geri bildirimlerde bulunuyor. O halde lafı çok uzatmadan güncelleme alan modeller listesine geçelim. TÜM LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN 2. SAYFAYA GEÇİNİZ.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN