Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilXiaomi, bu yıl ilk HyperOS güncellemesi alacak modelleri açıkladı!

  Xiaomi, bu yıl ilk HyperOS güncellemesi alacak modelleri açıkladı!

  Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden Xiaomi, geçtiğimiz aylarda MIUI arayüzüne veda ederek HyperOS‘a merhaba dedi. Hem performans hem de tasarım bakımından önemli iyileştirmeler getiren bu yazılım, yavaştan dağıtılmaya başlandı. Bu kapsamda Xiaomi, yakın zamanda HyperOS güncellemesi alacak modelleri açıkladı.

  2024’ün ilk çeyreğinde HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi modelleri

  Daha modern bir görünüm ve yenilenmiş bir tasarım sunan HyperOS ile birçok uygulama iOS benzeri bir konsepte bürünüyor. Akabinde bu arayüz yazılımı, tasarımın yanı sıra daha verimli olduğu için daha uzun pil ömrü sunuyor. Bununla beraber güvenlik tarafında da geliştirmeler olduğunu belirtelim.

  2024'ün ilk çeyreğinde HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi modelleri

  Xiaomi, ana vatanı Çin’de piyasaya sürdüğü birkaç akıllı telefonu için çoktan güncelleme yayınladı. Şimdi ise şirket, gözünü küresele çevirdi. Bu kapsamda 2024 yılının ilk çeyreğinde HyperOS güncellemesi alacak global Xiaomi modelleri açıklandı.

  Xiaomi‘nin resmi X (Twitter) hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre önümüzdeki sene HyperOS güncellemesi alacak ilk küresel modeller, Xiaomi 13 serisi, Xiaomi 13T serisi, Redmi Note 12S ve Xiaomi Pad 6 olarak belirlendi.

  Öte taraftan Xiaomi çatısı altındaki POCO da kısa süre önce bir açıklama yaptı. Buna göre POCO F5 modeli de yakın zamanda HyperOS güncellemesi alacak. Bunun için net bir tarih paylaşılmadığını belirtelim.

  Tüm liste için 2. sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN