Huawei’nin yeni telefonu karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!

0

Uzun zamandır konuştuğumuz telefon serisi Huawei P40 serisi karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır gelen haberlerin ardından Huawei P40 serisi tanıtım tarihi kesinleşti!

Huawei P40 serisi tanıtım tarihi!

Huawei P40 serisi 3 farklı telefon ile karşımıza çıkacak. 26 Mart günü karşımıza Huawei P40 ve P40 Pro‘ya P40 Premium Edition çıkacak. Şirketin CEO’su Richard Yu yeni amiral gemilerinin 26 Mart tarihinde tanıtılacağını açıkladı.

Huawei P40, Wi-Fi 6+ teknolojisi ile geliyor! - ShiftDelete.Net

Böylece uzun süredir konuşulan telefon için tanıtım tarihi resmiyet kazanmış oldu.Paris’te gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliği için ortaya çıkan görselde, Galaxy S20 serisini akıllara getiren geniş bir kamera çıkıntısı görülüyor. Ayrıca bu lansman, corona virüsten dolayı online olarak gerçekleştirilecek.

P40 Pro’nun arka tarafında 52 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya 40 Megapiksel sinematik ve 8 Megapiksel telefoto kameranın eşlik etmesi bekleniyor. P40 Premium Edition’da ise ana kameraya ultra geniş açılı, periskop telefoto, makro kameraların yanı sıra derinlik algılama sensörü eşlik edecek.

Cevap bırakın