Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürHUAWEI’nin yeni spor saati Watch Fit 3 Türkiye’de

  HUAWEI’nin yeni spor saati Watch Fit 3 Türkiye’de

  Şık, modaya uygun ve ince bir profili korumak, başlangıcından bu yana HUAWEI WATCH FIT serisi kare saatlerin yol gösterici tasarım ilkesi…

  Dört yılı ve üç nesli geride bırakan yepyeni HUAWEI FIT 3, tasarım ve teknoloji açısından yenilenmiş bir çıkış yapıyor. Kare tasarımda, malzeme işçiliğinde ve interaktif tasarımda kapsamlı bir yükseltme sunuyor ve “Fashion Squared” konseptinin bir parçası olarak akıllı saatin tasarım öğelerini uyumlu bir şekilde yeniliyor.

  HUAWEI’in Fashion Forward konsepti, yenilikçi kare tasarımlarda estetiği performansla birleştirerek giyilebilir trendlere öncülük ediyor. HUAWEI WATCH FIT 3’ün tasarıma benzersiz yaklaşımı sayesinde HUAWEI, sadece estetik yeniliklere öncülük etmekle kalmıyor, aynı zamanda hem şık hem de sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamanın yeni bir yolunu sunuyor.

  HUAWEI WATCH FIT 3, FIT serisinin kare formunu yeniden yapılandırarak genç ve modaya uygun bir kare estetiği yaratıyor. Saat ayrıca kapsamlı spor ve sağlık güncellemeleriyle birlikte geliyor: Kullanıcılar, geliştirilmiş StayFit Uygulaması deneyiminin yanı sıra bütünsel sağlık takibi için yeni TruSleep 4.0 ve TruSeen 5.5’in keyfini çıkarabilecek; kullanıcılar ayrıca padel ve espor dahil olmak üzere eklenen 5 yeni spor modunu ve akıllı spor önerilerini keşfedebilecek.

  HUAWEI WATCH FIT 3, önceki nesillerin dikdörtgen saat kadranını yeni ve çok yönlü bir kare tasarıma dönüştürüyor. Saat kasası yuvarlatılmış, köşeli kenarlara sahiptir ve renkli güneş fırçalı bir taç dış yüzeyi ekleyerek genç ve cesur bir tavır sergileyen çarpıcı bir görsel renk karışımı ve yenilikçi tasarım elde eder.  Alüminyum alaşımlı gövdeyle tamamlanan saat, üst düzey bir hisle minimalist bir tarz sergiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN