Huawei’nin yeni marka yüzü Lionel Messi

0

1458297755_huawei_01

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Lionel Messi, Huawei’nin yeni nesil akıllı telefonlarının iletişiminde, şirketin marka yüzü oluyor. Dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Messi’nin mükemmeliyetçi oyun ve tutkulu mücadele anlayışı ile Huawei’nin iletişim anlayışı, bu işbirliği özelinde bir araya geliyor…

Bilgi ve iletişim teknolojisi şirketi Huawei, Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin şirketin global marka yüzü olduğunu açıklarken söz konusu işbirliğinin, Huawei’nin marka değerine ve kitle iletişimi deneyimine de yeni bir boyut kazandıracağı ifade ediliyor.

Huawei Terminal İş Birimi Başkanı Kevin Ho, yaptığı açıklamada şunları söylüyor; “Lionel Messi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, Huawei markasının kitlelerle iletişimine yeni bir soluk ve canlılık getirirken, özellikle marka bilinirliğine ve sadakatine, önemli oranda katkı sağlayacak.”

1458297757_huawei_02

Messi, marka değeri en yüksek aktif futbolcuların başında geliyor. 

Messi: “Hayallarinize ulaşmak için mücadele etmelisiniz…” 

Lionel Messi ise şu ifadeleri kullandı; “Hayallerinize ulaşmak için mücadele etmelisiniz. Büyük hayaller fedakârlık gerektirir. En üst noktaya ulaştığınıza inandığınız anda dahi, diğer hedeflere odaklanarak, en iyi şekilde çalışmaya devam etmelisiniz.”

Huawei, spora ve futbola önem veren teknoloji şirketleri arasında. Son yıllarda, tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği; América, Santa Fe, Sporting Cristal, Arsenal, Atlético de Madrid ve AC Milan gibi birçok kulüple birlikte, marka ile aynı değerleri taşıdığına inanılan; Robert Lewandowski, Alexis Sánchez ve son olarak da Lionel Messi ile bu kapsamda işbirlikleri gerçekleştirildi.

Cevap bırakın