Huawei’nin katlanabilir telefonu ortaya çıktı!

0

Samsung’un temellerini attığı katlanabilir telefonlar bu yıl kullanıcılar ile buluşacak. Katlanabilir akıllı telefonunu tanıtacak markalardan birisi ve aynı zamanda Samsung’un en büyük rakibi olan, Huawei’nin telefonunun tasarımı ortaya çıktı.

Huawei’nin katlanabilir telefonu böyle görünecek!

Huawei’nin CEO’su Richard Yu geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada, 2019 yılında kullanıcıları büyük bir değişimin beklediğini vurgulayarak katlanabilir telefonun müjdesini vermişti. Aynı zamanda Huawei CEO’su, 2019 yılında bir numara olmayı hedeflediklerini üstüne basa basa söylemeye devam ediyor.

Huawei’ye yakın kaynaklardan elde ettiği bilgileri ve patent dosyalarını bir araya getiren LetsGoDigital, Huawei’nin katlanabilir telefonunun tasarımını gözler önüne sergiledi. Hazırlanan görsellerde ortaya çıkan cihaz, daha önceki sızıntıların aksine oldukça şık bir tasarıma sahi.

Şu anda teknik özellikleri bilinmeyen cihaz bu tasarım ile kutudan çıkarsa, akıllı telefon sektöründe büyük bir başarıya elde edebileceğini şimdiden söylemek yanlış olmayacaktır. Tabi, katlanabilir telefonların önündeki en büyük engel özellikle ekran üretim maliyetleri nedeniyle çok yüksek seviyelere ulaşan fiyatlar.

Cevap bırakın