Huawei’den yeni nesil depolama teknolojisi: FusionStorage 8.0

0

Huawei, yeni nesil, veri merkezi düzeyi depolama alanı FusionStorage 8.0’ı tanıttı.

Nesnelerin İnterneti (IoT), 5G, bulut, yapay zeka (AI) ve daha pek çok ileri teknoloji, geleneksel merkezi depolama sistemlerine ölçeklenebilirlik ve yönetim anlamında zorluklar doğuruyor. Müşteriler ise farklı modeller arasında köprü kuran, çeşitli uygulamaları merkezi olarak depolayan ve yöneten, TCO’yu (Toplam Mülkiyet Maliyeti) azaltan ve dijital platformların hizmet verimliliğini artıran yeni bir depolama türüne ihtiyaç duyuyor.

Huawei FusionStorage 8.0, giderek daha da karmaşıklaşan bulut ortamlarında, bir depolama sisteminin blok, dosya, nesne, HDFS ve veri tabanı protokollerini birlikte desteklemesini sağlıyor ve tüm senaryolar için karma iş yüklerini yönetiyor. Böylece FusionStorage 8.0 tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlarken, veri üretiminden olağanüstü durum kurtarmaya, analiz ve arşivlemeden veri hareketliliğini korumaya kadar tüm veri döngüsünün yönetimini destekliyor.

Kritik iş yüklerini destekleyen ilk dağıtılmış depolama

Huawei FusionStorage 8.0, önemli kurumsal iş yüklerini kolaylaştırmak için sektördeki ilk dağıtılmış depolama sistemi olma özelliği taşıyor. Bu sistem, bir kümenin 4.096 düğüme ölçeklenmesini ve on milyonlarca saniye başına gerçekleşen girdi/çıktı (IOPS) verisini sağlıyor. Kurumsal sınıf depolama çipleri ve FlashLink® hızlandırma teknolojisi ile FusionStorage 8.0, düğümlerin SSD’lerle daha verimli çalışmasını sağlıyor ve 0,5 milisaniye gibi düşük bir gecikme süresi ile en gelişmiş performansı sunuyor. Çekirdek operatör veri tabanları ve hızlı girdi-çıktı (I/O) yanıtları gerektiren finansal çevrimiçi üretim için mükemmel olan bu çığır açıcı teknolojiler, kritik kurumsal iş yükleri için yüksek hızda ve istikrarlı çalışma sağlıyor.

Cevap bırakın