Huawei’den sınırlı sayıda Swarovski kristal kasalı kılıf

0

Huawei P30 Pro için özel olarak tasarlanan Swarowski taşlı kılıflar, hem akıllı telefonla set olarak hem de ayrı şekilde satın alınabiliyor. Maalesef sadece bazı ülkelerde. İşte detaylar…

Huawei P30 Pro için üretilen ve bir inciyi hatırlatan oldukça iddialı kılıflar bazı pazarlarda satışa sunuldu. İlgi çekici bir aksesuarla tanışmaya hazır olun…

Huawei, İslami kesimin Kurban Bayramı’nı kutlamak için sınırlı sayıda Swarovski kristal kaplı telefon kılıfını hediye kutusunda sunuyor.

Kılıf, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan akıllı telefonun arkasını ve kasasını gösteren temiz ve parlak bir hediye kutusunda geliyor. Set olarak sunulan cihaz, kavisli ekran ve periskop telefoto kamera ile amiral gemisi konumunda.

Eğer telefon haftanın sonunda sipariş edilirse, üç-dört günde geliyor, hafta içi sipariş edilirse tam zamanında geliyor. Huawei, 6 Ağustos’ta verilen tüm siparişlerin 14 Ağustos’ta gönderileceğini duyurdu.

Telefonun set fiyatı Birleşik Krallık’ta 2,599 AED, Suudi Arabistan’da 2,599 AAR. Fiyatlar yaklaşık 700 $ / 630 € civarında özetle. Kılıflar tek olarak da satın alınabilmektedir.

Huawei ayrıca, kılıflar diğer renklerine de teklif kabul ediyor. Başka bir renk satın almanın maliyeti ise size 2.999 AED’ye geliyor. Fakat 128 yerine 256 gb depolama alanı ve hediye olarak Huawei FreeBuds Lite veriliyor.

 

Cevap bırakın