HUAWEI’de herkes için bir MateBook var

0

HUAWEI’nin modern dizüstü bilgisayarları MateBook D15, MateBook D14 ve MateBook 13, tüketiciler ve kullanıcılar arasında beğeni toplamaya devam ediyor. Birbirine benzeyen ama bir o kadar da farklı olan MateBook Serisi dizüstü bilgisayarlar, birçok farklı kullanım senaryosunda kendilerine has üstünlüklere sahipler.

HUAWEI’nin MateBook serisindeki dizüstü bilgisayarlar sadece birbirine benzemiyor; birçoğu da çok benzer özellikleri paylaşıyor. Bu benzerlikler haricindeki küçük farklar, tüketicilerin her çalışma ve kullanım koşuluna uygun olan bir MateBook bulabilmelerini sağlıyor.

MateBook D serisinin ortak özellikleri

FullView ekranı ve Multi-Screen Collaboration (Çoklu Ekran Kullanımı) özelliği ile öne çıkan ultra hafif HUAWEI MateBook D14 ve D15, bağlantı özelliklerini de güncelledi. HUAWEI Share ile HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor.

Tüketiciler bilgisayarlarını sadece çalışmalarına izin veren bir araç olarak değil, aynı zamanda eğlenmelerine de izin veren bir platform olarak görüyorlar. Bu noktada HUAWEI MateBook D14 ve D15, yüksek düzeyde kararlılık ve güvenilirliği korurken güçlü bir performans sunmak için AMD Ryzen işlemci ile güçlendirildi.

HUAWEI MateBook D Serisi, çift kanal desteğine sahip 8 GB DDR4 RAM ile önemli bir hız avantajına imza atıyor. HUAWEI MateBook D14 ve D15, soğutma konusunda da dikkat çeken özelliklere sahip. Ürünler, soğutma için HUAWEI Shark Fin Fan 2.0 gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü içeriyor. Bu sayede cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor.

Parlama önleyici 14 ve 15 inç 16: 9 IPS panelleriyle dikkat çeken seri, Full HD (1920 × 1080) çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor. Ayrıca HUAWEI MateBook D14 ve D15, daha iyi göz koruması sağlayan, TÜV Rheinland sertifikalı, düşük mavi ışık emisyonuna sahip.

Cevap bırakın