HUAWEI’de herkes için bir FreeBuds var

0

Kirin A1 yongasıyla güçlendirilen HUAWEI FreeBuds Serisi tam kablosuz kulaklıklar hem ses hem de sessizlikte kalite standartlarını yeniden belirliyor. Açık tasarımdan kulak içine, profesyonel kullanımdan mobil hayata uygun tasarımlara kadar her kullanıcı için bir FreeBuds var.

HUAWEI’nin FreeBuds Serisi’ndeki tam kablosuz kulaklıklar aynı teknolojik üstünlük ve tasarım ilhamını paylaşırken, aralarındaki farklar tüketicilerin her çalışma ve kullanım koşuluna uygun olan bir FreeBuds bulabilmelerini sağlıyor.

Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 ve 5.2 teknolojileri, eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve kendi sınıfının lideri 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan HUAWEI FreeBuds Serisi, güvenilir ve hızlı Bluetooth bağlantısının yanı sıra, doğru ses ve video senkronizasyonu sunuyor. Oyunlar daha eğlenceli ve videolar daha sürükleyici hâle geliyor. Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı, HUAWEI FreeBuds Serisi’nin karşı tarafın daha net duymasını sağlamak için çevre gürültüsünü etkin bir şekilde azaltmasını sağlıyor.

FreeBuds 3 Serisi kulaklıkların kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 çipinin yüksek verimli güç tüketimini kullanan HUAWEI FreeBuds Serisi, tek bir şarjla dört saatlik, şarj kutusunun yanında kullanıldığında toplam 20 saate varan çalma süresi sağlayabiliyor. USB Type-C girişi üzerinden 1 saatin altında bir sürede tamamen şarj edilebiliyor.

Android ve iOS kullanıcıları, AI Life uygulamasını yükleyerek FreeBuds Serisi kulaklıkların tüm işlevlerine ulaşabildikleri gibi, aktif gürültü engelleme özelliğinin ince ayarlarını da yapabiliyorlar.

Cevap bırakın