Huawei, yeni nesil MateBook D16 ile geleneksel masaüstü bilgisayarlara meydan okuyor

0

Son iki yıldır çoğumuz evde bir ofis alanı düzenleme, çalışma alışkanlıklarımızı ve günlük rutinlerimizi tamamen değiştirme göreviyle karşı karşıyaydık. Evden çalışmanın birçok faydası olmasına rağmen, ofiste sahip olduğumuzdan daha düşük ve yetersiz teknik ekipman, uzaktan çalışanlar arasında yaygın bir sorun olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, Akıllı Ofis cihazları endüstrisi büyümeye devam ederken, Huawei yeni cihazları ile bu sorunlara kalıcı çözümler üretiyor.

Birkaç ay boyunca evden çalıştıktan sonra, kısıtlamalar hafiflemeye başlayınca birçok şirket hibrit düzenlemeyi uygulamaya karar verdi ve yalnızca birkaç işyeri tamamen ofislerden çalışmaya geri dönmeyi seçti. Bununla birlikte, teknik düzenlemelerin yüksek puan aldığı bir dizi faktörden kaynaklanan uzaktan çalışmak hala insanların endişe duyduğu bir yöntem. Evlerimiz, ailemizle birlikte dinlenebileceğimiz ve kaliteli zaman geçirebileceğimiz özel bir alanı yansıtacak şekilde tasarlandı. Bu nedenle, evden çalışma konusundaki endişelerimizin zayıf internet bağlantısı, yetersiz teknoloji ve yazılım etrafında şekillenmesine şaşmamalı ve tüm bunlar tüm hayatı olumsuz etkiliyor. Ancak Huawei’de, bu sorunları nasıl adapte edebileceğimize, bu sorunları nasıl yönetebileceğimize ve işe yarayan çözümler yaratmak için yenilikçi düşüncemizi nasıl uygulayabileceğimize odaklanmayı tercih ediyoruz.

Bulduğumuz şey, uzaktan çalışmayı kolaylaştıracak çözümler ararken geleneksel “masaüstü kurulumuna” meydan okumamız gerektiğiydi. Evimiz, masalarımızdan neredeyse hiç kalkmadan monitörümüze baktığımız bir ofise dönüştürülmemeli. Bizi sınırlayacak değil, motive edecek ve ilham verecek teknolojiye ihtiyacımız var. Yeni Huawei çözümleriyle, çalışma şeklimizde devrim yaratmaya yardımcı olmaya ve elimizden gelenin en iyisini sunabileceğimiz yeni bir iş yeri sunmaya hazırız.

Cevap bırakın