Huawei, yeni MateBook X Pro’yu Barselona’da tanıttı

0

Huawei, üstün teknolojik özelliklere sahip yeni dizüstü bilgisayarı Huawei Matebook X Pro’yu Barselona’da gerçekleştirdiği lansmanda tanıttı.

Huawei, ilk FullView dizüstü bilgisayarı Huawei MateBook X Pro’yu 2018 yılında tanıtmıştı. Böylece, taşınabilirliği, birinci sınıf bir FullView ekranı, üstün performansı ve akıllı bağlantı özelliklerini bir araya getiren ilk Huawei MateBook X Pro, minimum çerçeve dizüstü bilgisayarların çağını da müjdelemişti.

Huawei, yeni güncellemelerle özelliklerini çağının ötesine taşıyan MateBook X Pro’yu da Barselona’da gerçekleştirdiği lansmanla duyurdu.

Huawei PC ve Tablet Ürün Bölümü Başkanı Wang Yinfeng ürün hakkında yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “…Birinci sınıf estetik, yenilikçi teknoloji ve zeka MateBook X Pro Serisi’nin DNA’sında yer alıyor ve en son tanıttığımız MateBook X Pro bu mirası örneklendiriyor. Şimdiye kadarki en güçlü, portatif, akıllı ve çok amaçlı cihazımızı tüketicilere sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Ultra FullView deneyimi

Model, yüksek kaliteli bir yaşam sürdüren kullanıcıların yanı sıra profesyonel içerik oluşturucular için de üretildi. Yeni notebook, dış cepheye pürüzsüz bir his veren birinci sınıf CNC ile işlenmiş metalik bir gövdeye sahip. Mystic Silver, Space Grey renklerine ek olarak Emerald Green renk seçeneğiyle de geliyor.

Dizüstü bilgisayar, son derece portatif; sadece 14,6 mm kalınlığında ve 1,33 kg ağırlığında olup, hareketliliğe ve üretkenliğe değer veren her profesyonel için mükemmel bir cihaz.

Cevap bırakın