Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürHUAWEI yeni akıllı giyilebilir cihazları piyasaya sürüyor

  HUAWEI yeni akıllı giyilebilir cihazları piyasaya sürüyor

  HUAWEI, yepyeni HUAWEI WATCH FIT 3 ve HUAWEI WATCH 4 Pro Space Edition, yenilenen HUAWEI MateBook X Pro ve HUAWEI’nin en yeni nesil PaperMatte Ekranlı tableti HUAWEI MatePad 11”S dahil olmak üzere önemli yeni giyilebilir, ses ve akıllı ofis ürünlerini tanıttı.

  “Fashion Forward” sloganı, HUAWEI giyilebilir cihazlarının özünü ve aynı zamanda akıllı giyilebilir cihazlar pazarında gerçek bir yenilikçi olarak yerini alma arayışını net bir şekilde yansıtıyor. Yepyeni HUAWEI WATCH FIT 3, önceki FIT modellerinin klasik kare tasarımını miras alırken, malzemeler ve üretim süreçleri, etkileşim tasarımı ve genişletilmiş kayış rengi seçenekleri kapsamlı bir seviye atlamayı temsil ediyor. Tasarım unsurlarındaki tüm yenilikler, HUAWEI’nin “Fashion Squared” konseptinin uyumlu bir şekilde hayata geçirilmesini sağlıyor. 1,82 inç ekstra büyük yüksek çözünürlüklü AMOLED kayan ekran, daha geniş, daha üç boyutlu bir görsel deneyim sunuyor. Alüminyum alaşımlı saat gövdesi şık bir dokuya sahip. Sadece 9,9 mm inceliğinde ve 26 g ağırlığındaki saat gövdesi, serisinin şimdiye kadarki en hafif ve en ince üyesi. HUAWEI WATCH FIT 3, çeşitli renk seçenekleri ve döner kurma kolunu entegre eden canlı kullanıcı arayüzü ile yalnızca kullanımı kolay değil, aynı zamanda dikkat çekici bir aksesuar.

  Fitness alanında HUAWEI WATCH FIT 3, kullanıcının bileğinde kişisel bir antrenör olmayı hedefliyor. Stay Fit uygulaması baştan aşağı yenilendi. Gıda veri tabanı 50 farklı ülke ve bölgeyi daha iyi kapsayacak şekilde genişletildi ve kullanıcıların diyet ve egzersiz arasında bir denge kurmasına ve daha sağlıklı kilo kaybı elde etmek için bilimden yararlanmasına yardımcı olan yeni bir beslenme analizi özelliği eklendi. HUAWEI WATCH FIT 3 ayrıca, kullanıcıları sağlıklı alışkanlıklarını sürdürmeye teşvik etmek için kullanıcının alışkanlıklarına, hava koşullarına ve Aktivite halkalarının durumuna göre belirli süreler için belirli egzersiz türlerini öneren Akıllı Spor önerilerinin ilk kullanıldığı cihaz.

  Sağlık izleme konusunda HUAWEI WATCH FIT 3, önceki iterasyonları kapsamlı bir şekilde geliştiren HUAWEI TruSleep 4.0’a sahiptir. TruSleep 4.0, daha eksiksiz bir fizyolojik gösterge yelpazesini kapsıyor, uyku skoru sistemi geliştirildi ve uyku düzeni yorumlaması ve özel tavsiyeler sunuyor. Ayrıca, yeni Uyku Nefes Farkındalığı özelliği, kullanıcıların daha huzurlu bir şekilde uyumalarını sağlıyor. HUAWEI WATCH FIT 3 ayrıca %30 daha istikrarlı kalp atış hızı izleme özelliğine sahip HUAWEI TruSeen 5.5 sağlık göstergeleri izleme özelliği ile birlikte geliyor. SpO2 arayüzü yenilendi ve bir kullanıcı mevcut SpO2’sini sadece 25 saniyede kontrol edebiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN