Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürHuawei Watch’a Fornasetti dokunuşu

  Huawei Watch’a Fornasetti dokunuşu

  1448282157_fornasetti_huawei_02

  Huawei’nin yeni nesil akıllı saati, İtalyan tasarımcı Barnaba Fornasetti’nin farklı yorumuyla, özel bir koleksiyona dönüştü. Tasarım ve teknolojiyi buluşturan Huawei Watch Fornasetti Edition, ayrıca Milan Moda haftası çerçevesinde moda fotoğrafçısı Mario Testino’nin objektifinden süper modeller; Karlie Kloss ve Sean O’Pry’ın göz alıcı görselleri ile gündeme geldi.

  Huawei’nin, ilk olarak geçtiğimiz Mart ayında duyurulan akıllı saati Huawei Watch, ünlü İtalyan tasarımcı Barnaba Fornasetti’nin elinde yeniden şekillendi. Milan Moda Haftası’nda tasarım ve teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulan Huawei Watch Fornasetti Edition, enerjiyi yaydığına inanılan yeşil malakit taşının şık dokusu ve konsept ürün kutusuyla dikkat çekiyor.

  Android Wear işletim sistemine sahip Huawei Watch, klasik yuvarlak hatlara sahip kol saati görselliğinde tasarlandı. Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürünün, tam dokunmatik 1,4 inç ekranı 400×400 piksel çözünürlüğe sahip. Paslanmaz çelik gövdesi, safir kristal ekranı, dâhili kalp ve hareket sensörüyle de dikkat çeken Huawei Watch aynı zamanda markanın bu segmentteki ilk ürünü. Huawei Watch, çizilmelere ve hava koşullarına dayanıklı paslanmaz çelik yapısıyla pazardaki benzer ürünlere göre yüzde 40 daha dayanıklı.
  1448282016_fornasetti_huawei_01

  Sezgisel dokunmatik ekranı, kullanım kolaylığı ve konfor açısından da Huawei Watch’u öne çıkarırken, stil sahibi renk seçenekleri onu çekici kılan diğer unsurlar. Kişiselleştirilebilir arayüzü, 40 farklı saat tasarımı sunarken, mıknatıslı şarj ünitesi kullanımı kolaylaştıran bir diğer etken.

  Tıklayın, Media Markt’ta Huawei Talkband B1’e yakından bakın.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN