Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiHUAWEI WATCH Ultimate lüks tasarımı ile dikkat çekiyor

  HUAWEI WATCH Ultimate lüks tasarımı ile dikkat çekiyor

  Performansa odaklanan üst düzey bir akıllı saat için başka yere bakmanıza gerek yok.

  HUAWEI WATCH Ultimate, hasara dayanıklı ve nadir bulunan yenilikçi malzemelerden üretilerek form ve işlevi yükseltiyor. Akıllı saat, üst düzey saatlerin klasik görünümünü temel alıp aynı malzemeleri kullanırken, en son akıllı işlevleri ve yenilikçi teknolojileri içeriyor.

  HUAWEI WATCH Ultimate, farklı kişilikleri, hobileri ve istekleri ifade etmek ve sınırlara meydan okumak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçim.

  HUAWEI WATCH Ultimate Keşif Siyahı modeli, açık havayı ve konfor alanlarını terk etmeyi seven cesur ruhlar için yaratıldı. Hafif, obsidyen gövdesi, takimetreye sahip tek parça nano teknoloji seramik bir halkadan üretildi. Yükseltilmiş çerçeveler ve girintili kadran, macera ruhunu ve eski zaman kaşiflerinin cesur yolculuklarını çağrıştırmak için birlikte çalışarak modern tasarımı nostalji duygusuyla dengeliyor.

  Özel üretim Keşif Siyahı saat kadranı tasarımı, geleneksel pusulanın zamansız tasarımından ilham alıyor.

  Ustalıkla hazırlanmış tasarıma ve en son teknolojiye sahip bir akıllı saate değer verenler HUAWEI WATCH Ultimate’ı sevecekler. Akıllı giyilebilir cihaz, titanyum veya çelikten daha yüksek mukavemet, sertlik, son derece güçlü aşınma ve korozyon direncine sahip olan ve şu anda mevcut en sert hafif alaşım olarak bilinen zirkonyum bazlı sıvı metal kasa ile üretildi. Zirkonyum bazlı sıvı metal malzeme soğutulduğunda paslanmaz çelik ve titanyum alaşımından 4,5 kat daha güçlü.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN