HUAWEI WATCH GT 4 Serisi, Türkiye’de

0

HUAWEI, HUAWEI WATCH GT 4 Serisi akıllı saatlerini Türkiye’de satışa sundu.

HUAWEI, WATCH GT amiral gemisi serisinin en yeni nesli olan ve güçlü sağlık ve fitness işlevleri ile yükseltilmiş tasarım özellikleri sunan HUAWEI WATCH GT 4’ü duyurdu. Akıllı saat aynı zamanda HUAWEI’nin giyilebilir teknolojisine yönelik yeni ‘Fashion Forward’ konseptinin bir parçası olarak teknoloji ve moda entegrasyonunu bir üst seviyeye taşıyor ve kullanıcıların stillerinden ödün vermeden sağlık ve spor yolculuklarını kişiselleştirmelerini sağlıyor. Kullanıcılar HUAWEI WATCH GT 4 Serisinin tüm özelliklerinden yararlanmanın yanı sıra, çarpıcı sekizgen çerçeve tasarımı veya zarif kolye tasarımından birini seçerek şık estetiğinin de tadını çıkarabilirler.

HUAWEI WATCH GT Serisi, başlangıcından bu yana “Grand Tourer” isminin ruhuna sadık kaldı ve sürekli olarak güçlü özelliklere sahip yüksek güvenilirlikli amiral gemisi akıllı saatler ortaya koydu. En yeni HUAWEI WATCH GT 4, akıllı saat deneyiminde bir yükseltme arayan kullanıcılar için gelişmiş spor ve sağlık özelliklerinin yanı sıra yenilikçi tasarım sunarak bu ruhu sürdürüyor.

HUAWEI WATCH GT 4, seleflerinin modern geometrik estetiğini korurken yaratıcı tasarım öğeleri sunarak klasik GT Serisi tasarımlarından cesur bir adım atıyor. Saatin iki tasarım varyasyonu bulunuyor: HUAWEI WATCH GT 4 46mm, güçlü ve sağlam bir gövdeye sahip çarpıcı bir Sekizgen tasarıma sahip ve HUAWEI WATCH GT 4 41mm, gösterişli mücevher parçalarını andıracak şekilde tasarlanmış şık kolye tasarımına sahip.

 

Cevap bırakın