Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İnovasyonHUAWEI WATCH GT 3 SE pil ömrüyle dikkat çekiyor

  HUAWEI WATCH GT 3 SE pil ömrüyle dikkat çekiyor

  HUAWEI WATCH GT 3 SE, kablosuz ve ters şarjın yanı sıra iki haftalık iddialı bir pil ömrü sunarak önceki GT Serisi saatlerin mirasını daha da ileriye taşıyor.

  İster egzersiz ister doğa tutkunu olun ister saatin sağlık izleme özelliklerine bağımlı olun, pil ömrü her akıllı saat için çok önemlidir. Bununla birlikte günümüzün akıllı saatlerinin çoğu genellikle kısa pil ömrü ve sık sık şarj etme ihtiyacı nedeniyle efektif olarak kullanılamaz. Bu durum, giyilebilir cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı zorlaştırır.

  HUAWEI WATCH GT Serisi saatler, şarjlar arasında daha uzun süre dayanmak için yüksek kapasiteli piller ve akıllı güç tasarrufu algoritmaları kullanırken, üst düzey sağlık takibi ve gelişmiş uygulama etkileşimlerini destekler. İlk GT saat 2018’de tanıtıldı ve yeni bir giyilebilir akıllı cihaz yönelimini temsil eden iki haftalık pil ömrü, bilime dayalı antrenmanları ve profesyonel düzeyde sağlık izlemesi sayesinde anında başarıya ulaştı.

  HUAWEI WATCH GT 3 SE, benzer giyilebilir cihazlardan daha iyi performans göstererek iki haftalık sürekli kullanımı desteklemek için 451 mAh yüksek kapasiteli bir pil ve akıllı bir güç tasarrufu algoritması içerir. Saat aynı zamanda gerçek zamanlı sağlık takibi, müzik çalma ve bir dizi başka akıllı özellik sunar ve bunların tümü diğer birçok akıllı saatte gerekli olan sık sık şarj etmeyi gerektirmez.

  Güç tasarrufu algoritması, performans ve güç tüketiminin asla çelişmemesini sağlamak için kullanım senaryosunu belirleme, takma durumu ve kullanıcının etkinliğine dayalı olarak optimum güç miktarını tahsis etme ve güç tasarrufu modlarını dinamik olarak değiştirme yeteneğine sahiptir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN