Huawei Watch Fit bu özelliklerle gelebilir!

0

Huawei Watch Fit, spor tasarımı ve spor odaklı yapısıyla öne çıkacak...

Huawei’nin duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı saati Watch Fit hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Çin merkezli üreticinin yeni akıllı saati dikdörtgen kasa tasarımının yanı sıra kavisli bir ekran ve canlı renklerden oluşan farklı kordon seçenekleriyle geliyor.

Özellikle Huawei Watch GT 2’nin başarısıyla birlikte teknoloji şirketinin yeni bir akıllı saati pazara sunma noktasındaki stratejisi merak ediliyordu. İlk bilgilere göre firma, ortaya çıkan akıllı saat tasarımıyla beraber genç kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor. Bugüne dek ürettiği akıllı saatlerde yuvarlak kasa tasarımını tercih eden Huawei, ilk defa kalıplarının dışına çıkarak, dikdörtgen bir kasa ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Huawei Watch Fit ekran tarafında 1,64 inç boyuta, 456×280 piksel çözünürlüğe ve kavisli ekran yapısına sahip olacak.

Watch Fit, pek çok akıllı saatten artık günümüzde beklenen özelliklerle beraber geliyor. Akıllı saat uyku, spor, bisiklete binme, koşu ve yüzme gibi aktiviteleri takip edebilecek.

Ortam ışığı, GPS, ivmeölçer ve barometre donanımlarıyla gelecek olan akıllı saatin ayrıca 5 ATM seviyesine kadar suya dayanıklılık özelliği de bulunabilir. Sağ tarafında bir güç düğmesini barındıracağı kaydedilen Watch Fit, altın, siyah ve gri olmak üzere üç farklı kasa rengine sahip olabilir. İlave olarak cihazın mikrofon desteği sunacağı ifade ediliyor.

Cevap bırakın