Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürHUAWEI, Türkiye'de akıllı telefon arenasında iddialı

  HUAWEI, Türkiye’de akıllı telefon arenasında iddialı

  HUAWEI, Türkiye’deki mobil teknoloji serisine en son eklenen ürünleri ile akıllı telefon sektörüne dinamik bir dönüş yaptığını duyurmaktan heyecan duyuyor.

  Merakla beklenen nova 12 Serisi Türkiye genelinde ön satışa sunuldu. Bu seri, fotoğrafçılık, performans ve kullanıcı gizliliğini artırmak için tasarlanmış yenilikçi özellikler sunarak teknoloji meraklıları için öne çıkan bir seçim haline geliyor. nova 12s, nova 12 SE ve nova 12i modellerinden oluşan seri, her kullanım alışkanlığı ve bütçeden kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlandı.

  Mayıs ayından itibaren HUAWEI Pura 70 Serisi de ön satışa sunulacak. Sağlam özellikleri ve şık tasarımıyla tanınan Pura 70 Serisi, akıllı telefon pazarında yeni ölçütler belirlemeyi hedefliyor. Pura 70, Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra modellerinden oluşan seri, mobil fotoğrafçılık ve estetik tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

  “Yeniden Zirveyi Hedefliyoruz”

  HUAWEI, 2024 akıllı telefon modellerinin tamamını Türkiye’de satışa sunarak mobil sektörde önemli bir geri dönüşün sinyallerini veriyor. HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, “Giyilebilir teknolojilerde pazara liderlik ettikten sonra, akıllı telefon segmentindeki konumumuzu yeniden kazanmaya kararlıyız. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaya ve liderliğimizi yeniden tesis etmeye hazırız. Kullanıcılarımızın da Huawei akıllı telefonlarının sunduğu güvenilir, yenilikçi ve ayrıcalıklı deneyimini özlediklerini biliyoruz. Ancak mutlulukla ifade edebilirim ki, yeni nova 12 ve Pura 70 Serisi telefonlarımız ile birlikte artık bu zorlu dönemler geride kaldı” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN