Huawei telefonlar için önemli tarih belli oldu

0

Android telefonlar, son zamanlarda üreticileri tarafından sık sık güncelleme alıyorlar. Özellikle arayüz tarafındaki güncellemeler kullanıcıları mutlu ederken, yeni güncellemeler hakkındaki detaylar da kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Bu güncellemelerden bir tanesi olan ve Huawei telefonları yeni bir tasarıma götürecek olan EMUI 11 güncellemesi tanıtım tarihi belli oldu.

EMUI 11 güncellemesi tanıtım tarihi belli oldu

Huawei akıllı telefonların arayüzünü oluşturan EMUI, yeni bir sürümü ile karşımıza çıkmak üzere. EMUI 11 olarak adlandırılacak olan bu arayüz, kullanıcıların karşısına ilk defa 10 Eylül 2020 – 12 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Huawei Geliştiriciler Konferansı’nda çıkacak. Bu tarih aralıklarında Huawei telefonların yeni arayüzü nasıl olacak özellikleri ile beraber göreceğiz.

Huawei akıllı telefonlar için tanıtılan yeni arayüz, yakın zamanda belirli Huawei telefonlar için yayınlanacak. Şu anda genel olarak özellikleri belli olmayan bu arayüzün hangi telefonlar için kullanıma sunulacağı da belli değil.

Cevap bırakın