Huawei Sound tanıtıldı! İşte özellikleri…

0

22 Ekim tarihinde Huawei tarafından gerçekleştirilen etkinlikle birlikte, bir çok yeni ürün tanıtıldı. Huawei Mate 40 serisi akıllı telefonların yannı sıra, dikkat çeken ürünlerden biri de Huawei Sound oldu. Huawei Sound özellikleri ve fiyatı ne kadar? Bu sorunun cevabı haberimizde!

Huawei Sound akıllı hoparlör özellikleri

Huawei Sound özelliklerine bakacak olursak öncelikle görünümünden başlayalım. Devialet 4 Hoparlörlü Akustik Tasarım: Dört birinci sınıf hoparlör, bir woofer ve üç tweeter ile donatılıyor ve Devialet’in önde gelen akustik teknolojileriyle yüklü.

Yüksek Çözünürlüklü Ses; Kayıpsız ses dosyalarınızı ödün vermeden oynatabilme imkanı sunuyor.
Özel Ses Efektleri: Hi-Fi, Vocal, Devialet SPACE Soundstage bulunmakta.
Boyut; Çapı 147 mm Yüksekliği 186,7 mm Ağırlık ise yaklaşık 2200 g olarak açıklandı.
Küçük bir hatırlatma yapacak olursak; ürün boyutu, ürün ağırlığı ve ilgili özelliklerin yalnızca değerler olduğunu belirtelim. Tek tek ürünler arasındaki gerçek ölçümler değişiklik gösterebilir. Tüm özellikler gerçek ürüne tabidir.
Hafıza; 512 MB RAM + 8 GB dahili depolamaya sahiptir. Dahili depolamanın bir bölümü yazılım tarafından kullanıldığı için kullanılabilir dahili depolama alanı daha küçük olabilir. 

Ses ve Hoparlör Ünitesi; 1 woofer, 3 tam aralıklı hoparlör, 2 pasif birim bulunmaktadır. Frekans tepkisine baktığımızda 55 hz ~ 40 Khz arasında değerlerde değişiklik göstermektedir. Devialet SPACE Soundstage, 360 derece Surround teknolojisi kullanmıştır. 

Bağlantı; 802.11 a / b / g / n / ac, 2,4 GHz ve 5 GHz, Bluetooth 5.0 desteklemekte, UPnP ve NFC desteği ile gelecek. Son olarak ise 3,5 mm AUX girişi bulunmaktadır. 

Kutunun içerisinde ise kullanıcıları Huawei Sound, Güç Adaptörü ve kablosu, Hızlı başlangıç Kılavuzu, Temizlemek için kullanılan ürün, Garanti belgesi karşılayacak. 

 Akıllı hoparlörün kullanıcıların karşısına çıkacağı fiyat etiketi ise 199 euro olarak belirlendi.

Cevap bırakın