Huawei – Risoctru işbirliği duyuruldu

0

1487663552_Ricostru_Markas___Kurucusu_Rico_Manchit_Au

Huawei ve moda markası Ricostru, yeni nesil akıllı telefon aksesuarlarındaki tasarım dilini yeniden yorumlama iddiasına sahip bir işbirliğine imza attılar. İşte detaylar…

Dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından Huawei ve moda markası Ricostru, heyecan verici bir ortaklıkla moda ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Huawei, gelişmiş mühendislik tecrübesini, Ricostru’nun fütüristik tasarım estetiğiyle birleştirerek, yeni nesil akıllı telefon aksesuarlarına taşıyacak.

Rico Manchit Au tarafından, 2011 yılında Çin’in Guangzhou şehrinde kurulan ve hızla büyümekte olan Ricostru’nun başarısının ardındaki temel prensip markaya fütüristik bir ruh katabilmek için görsel estetiği, şık bir kesim, yenilikçi bir el işçiliği ve yüksek teknoloji ürünü kumaşlarla kaynaştırmak.

Konuyla ilgili konuşan Huawei Tüketici İş Grubu CMO’su Glory Cheung, şunları söyledi; “Huawei’nin akıllı telefon aksesuarlarına yeni bir estetik anlayış getirmek için moda tasarımında yeni yeteneklerden biri olan Rico ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Huawei olarak, teknolojinin sanatsal olması ve tüketicinin kendi kimliğini ifade etmesine olanak verilmesi gerektiğine, Huawei’nin pazar lideri ürünlerinin Rico’nun sanatçılığı ve vizyonuyla daha da zenginleşeceğine inanıyoruz.”

Ricostru’nun kurucusu Rico Manchit Au ise, “Huawei etkileyici vizyona sahip bir şirket. Gelişmiş mühendislikleriyle benim fütüristik tasarım konseptimin evliliği heyecan verici. Akıllı telefon aksesuarlarının tasarımında yenilikler sunmak için sabırsızlanıyorum. ” dedi.

Cevap bırakın