Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilHuawei P70 için geri sayım başladı!

  Huawei P70 için geri sayım başladı!

  Huawei P70 için geri sayım başladı! Merakla beklediğimiz Huawei P70 için geri sayım başladı. Bu yılın ilk yarısında karşımıza çıkacak olan telefonla ilgili detaylar haberimizde.

  Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden birisi olan Huawei, Mart ayı içerisinde Huawei P70’i görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Telefon için geri sayım başlamışken, teknik özelliklerle ilgili detaylar da netleşmeye başladı. Buna göre model, 6.7 inçlikultra dar kenarlı kavisli bir ekrana ev sahipliği yapacak. 120 Hz tazeleme oranı sunmasını beklediğimiz bu ekranın 2.600 nite kadar parlaklık sunabileceğini de ifade etmiş olalım.

  Telefonun pil özellikleri de merak edilen noktalardan birisi. 5.000 mAh batarya ile iki güne varan bir kullanım ömrü vadeden Huawei P70, 80W hızlı şarj desteği ile kolay şekilde şarj olabilecek. Modelin arka kısmında ise üçlü kamera kurulumunun yer alacağını söyleyebiliriz. Bu noktada hem ana kameranın, hem ultra geniş açılı kameranın hem de telefoto lensin 50MP çözünürlüğe sahip olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

  Huawei P70 için geri sayım başladı!

  Peki ama Huawei P70 gücünü hangi yonga setinden alacak? Hemen bu önemli sorunun da yanıtını sizlerle paylaşmış olalım. Ortaya çıkan sızıntılar, modelin gücünü Kirin 9000S işlemcisinden alacağını bizlere söylüyor. Bu da modelin oldukça güçlü olacağını kanıtlar nitelikte. Zaten Huawei P70 ile beraber piyasada yer alan bütün oyunları sorunsuz şekilde oynayabilmeniz sürpriz olmaz. Zira amiral gemi modellerinde bu tarz problemlere rastlamıyoruz.

  Huawei P70 tasarım anlamında ise Mate 60 serisine benzeyecek. Telefonun son dönemde popüler hale gelen titanyum kasa ile çıkması da sürpriz olmayacaktır. Bu da cihazın hem şık bir görünüm kazanması hem de çok daha sağlam olması anlamına geliyor. Ayrıca Gorilla Glass Victus 2 ile korunmasını beklediğimiz ekran ve arka kasa, düşürme ve çeşitli darbelere karşı telefonun dayanıklı olacağını müjdeliyor.

  En başta da belirtmiş olduğumuz gibi P70 için beklenen tanıtım muhtemelen Mart ayı içerisinde gerçekleşecek. Ancak bir ihtimal bu tarih Nisan’a da kayabilir. Mart da olsa Nisan da olsa merakla beklediğimiz P70 için artık geri sayıma geçtik. Amiral gemisi dünyasına yeni bir soluk getirecek olan cihazın fiyatı da rekabetteki boyutu değiştirebilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN