Huawei P50 yüksek çözünürlüklü render görüntüleriyle karşımızda!

0

2021’in en iddialı modellerinden biri olması beklenen Huawei P50, tasarımını gösteren yüksek çözünürlüklü yeni render görüntüleriyle sızdırıldı.

Akıllı telefon şirketlerinin çoğu 2021’de hünerlerini sergilerken, Çinli üretici Huawei’den ne yazık ki hala bir ses yok. Yeni amiral gemilerinin lansmanını sürekli olarak ileri tarihe aldığı öne sürülen Huawei, muhtemelen merakla beklenen Huawei P50 serisini Temmuz ayına kadar kullanıcılarla buluşturacak.

Şirketin yeni P serisi modelleri sürekli olarak sızıntılarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Genel olarak render görüntüleriyle ortaya çıkarılan Huawei P50, bu kez de adeti bozmadı ve yeni bir görüntüsüyle tekrar sızdırıldı.

Huawei P50 yeni render görüntüsüyle tasarımını doğruluyor

Pek çok sızıntısında söz sahibi olan Rodent 950 adındaki Twitter kullanıcısı, yaklaşmakta olan Huawei P50 modelinin yüksek çözünürlüklü yeni render görüntülerini paylaştı. Paylaşılan bu resimler, daha önceki sızıntılarla da eşleşiyor. Muhtemelen yeni Huawei’ler için tanıtım tarihine doğru giderken, artık bu tasarıma kesin gözle bakıldığı söylenebilir.

Huawei P50

Sızdırılan görüntülere baktığımızda arka kameradaki oval tasarım yine gözlerden kaçmıyor. Huawei’nin yeni P50 serisi, oval ve çift halkalı yapılandırmaya sahip bir ana kamera ile donatılacak.

Render’lara göre Huawei P50, arka tarafında dörtlü kuruluma sahip bir kamera modülüne ev sahipliği yapacak. Üst tarafında üç kamera bulunan bu modülün, alt tarafında ise 1 adet kamera yer alacak. Buradan da şirketin 3+1 sistemini kullanacağını rahatlıkla söylemek mümkün.

Diğer özellikler açısından Huawei’nin yeni P50 serisi, ön tarafında tek delikli tasarıma sahip bir ekranla gelecek. Arka sol üstte çift halkalı kamera tasarımın olduğunu yukarıda da belirtmiştik.

Tanıtım tarihi hakkında ise sızıntılar yine devam ediyor. Ancak güncel  bilgilerden yola çıkarsak Huawei P50 serisi; en erken Mayıs, en geç ise Temmuz ayında piyasaya sürülecek.

Cevap bırakın