Huawei P30 serisi Snapchat deneyimini ileri taşıyacak!

0

Aylık 300 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip olan Snapchat, Huawei ile yaptığı iş birliği sayesinde P30 serisine özel bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Huawei’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni P30 serisi, güçlü kamera özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Yapılan iş birliği sonrası Huawei P30 ve P30 Pro modellerinde Snapchat deneyimi ileri seviyelere taşınacak.

Huawei P30 ve P30 Pro Snapchat deneyimini ileri taşıyacak!

Söz konusu iş birliği ile birlikte Snapchat uygulaması, P30 ve P30 Pro modelleri için özel olarak optimize edilecek. Bu sayede uygulamanın bu modellerde daha performanslı çalışacağını söyleyebiliriz. Özellikle kamerası ile ön plana çıkan bu modeller için, bu iş birliğinin oldukça mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Huawei P30 telefon ailesi kameralarına göz atıyoruz

Bazı Android cihazlarda Snapchat üzerinde donma ve takılma sorunları yaşanabiliyor. Bu optimizasyon sayesinde bu P30 ve P30 Pro modellerinin bu sorunlarla karşılaşmayacağını söyleyebiliriz.

Bununla birlikte Huawei P30 ve P30 Pro kullanıcıları, Snapchat üzerinde daha yüksek kalitede fotoğraf ve video kaydı yapabilecek. Ayrıca geniş açılı kameraları ile de yeni efektleri kullanma imkanına sahip olacaklar. Söz konusu yeniliklerin bir sonraki güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Cevap bırakın