Huawei P30 Pro dikkat çekici bir ekran ile geliyor!

0

Önümüzdeki yıl tanıtımı gerçekleştirilecek olan amiral gemi modelleri arasında Huawei P30 ve Huawei P30 Pro’da yer alıyor. Mate 20 serisi ile yıl sonunda bir kez daha başarılı bir çıkış yapmayı başaran Huawei’nin yeni amiral gemileri 2019 yılının trendlerine ev sahipliği yapacak.

Huawei P30 Pro ekran tasarımı ile dikkat çekecek!

2019′un Mart ayında piyasaya sürüleceği belirtilen P30 serisi, tıpkı Mate 20 Pro modelinde olduğu gibi çentikli ve kavisli bir ekran tasarımı ile karşımıza çıkacak. Ancak, diğer akıllı telefon üreticileri gibi Huawei’de önümüzdeki yıl çentik tasarımında değişikliğe gidecek.

Huawei P30 Pro için hazırlanan bir ekran koruyucunun sızdırılması ekran tasarımını gün yüzüne çıkardı. Bu kapsamda standart çentiğin aksine, Essential Phone ile benzer şekilde çentik içerisinde sadece kamera olacak.

Kamera konusunda Lecia ile yaptığı iş birliğinin ciddi şekilde faydasını gören Huawei’nin, P30 Pro’da kamerayı çok daha üst seviye hale getirmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra cihaza gücünü yapay zeka yetenekleri ile dikkat çeken Kirin 980 verecek.

Tabi, Huawei P30 ve Huawei P30 Pro hakkında sızdırılan görseller dışında şu anda bilinen pek fazla detay yok. Bu nedenle ilerleyen süreçte tasarım büyük oranda aynı kalsa da, donanımsal olarak farklı bir cihaz görebiliriz.

Cevap bırakın