Huawei P30 özellikleri ile dikkat çekecek!

0

Huawei’nin yeni amiral gemisi serisi Mate 20’yi kullanıcılar ile buluşturmasının üzerinden oldukça kısa bir süre geçerken, şirketin önümüzdeki yıl tanıtımını gerçekleştireceği Huawei P30 hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Huawei P30 kamera özellikleri ile dikkat çekecek!

Leica ile yaptığı işbirliği sonucunda son yıllarda üst seviye kamera performansı ile tanınan bir akıllı telefon üreticisi olan Huawei, bu başarısını yeni amiral gemisinde de sürdürmek istiyor.Dünyanın ilk üçlü arka kamerasını P20 Pro ile piyasaya sunan şirketin, P30’da kullanacağı kamera hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Huawei P30 Pro dikkat çekici bir ekran ile geliyor!

Akıllı telefon dünyasında sızıntılarının doğruluğu ile tanınan Evleaks, Twitter’da yaptığı paylaşım ile yeni amiral gemisinin çok güçlü bir kameraya sahip olacağının işaretini verdi. Daha önce tanıtılan modeller ile benzer şekilde P30’un arka tarafında üç adet kamera yer alacak.

Bu kameralardan en büyüğü yani ana kamera 40 Megapiksel çözünürlüğe ve 5 x optik yakınlaştırma yeteneğine sahip olacak. Diğer iki kameranın çözünürlüğü ise henüz bilinmezliğini koruyor.

Cevap bırakın