Huawei P30 kutu tasarımı ile ortaya çıktı!

0

Uzun süredir heyecanla beklenen Huawei P30 serisine ait detaylar, tanıtıma az bir süre kala ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde cihaza ait teknik detayların ve görsellerin yayınlanmasının ardından, sızdırılan detaylara bir yenisi daha eklendi. Huawei P30 kutu tasarımı ile tekrardan karşınızda.

Huawei P30 kutu tasarımı ortaya çıktı!

Huawei’nin yeni amiral gemisi serisi 26 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Tanıtıma az bir süre kala, cihazla ilgili detaylar da gelmeye devam ediyor. Huawei P30 serisine ait kutu tasarımı, bugün içerisinde internete sızdırıldı. Yayınlanan kutu tasarımı, telefon tasarımıyla alakalı pek çok bilgiyi de doğruluyor.

Huawei P30 kutu tasarımı

Yayınlanan ilk görselde dikkat çeken detaylar arasında su damlası çentiği ve ince çerçeve tasarımı bulunuyor. Bununla birlikte modelin alt çerçevesinin biraz daha kalın gözüktüğünü de söyleyebiliriz. Ayrıca yayınlanan diğer görselde ise dörtlü kamera kurulumuna ait detaylar açık bir şekilde gözüküyor.

Önceden sızdırılan teknik detaylar arasında modelin ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip olacağı bilgisi bulunuyordu. Sızdırılan tasarımlar da, bu özelliği doğruluyor. HiSilicon Kirin 980 işlemciye sahip olması beklenen model, yeni raporlara bu işlemciyi 8 GB RAM ile destekleyecek.

Cevap bırakın