Huawei P20 için Android 9 Pie zamanı

0

Huawei P20 kısa süre önce Türkiye’de satışa sunulmuştu ve bunun ardından kullanıcılardan büyük bir ilgi gördü. Kısa zaman içerisinde geniş kitlelere hitap eden akıllı telefon konusunda yeni haber ise Andorid 9.0 Pie güncellemesinin gelmiş olması. İşte detaylar…

Huawei P20, bir önceki Android sürümü ile kutusundan çıkmıştı. Şimdi ise akıllı telefonun pazara girmesinden kısa bir süre Android 9.0 Pie güncellemesi geldi ve bu sayede kullanıcıların merakla beklediği yeni Google mobil işletim sistemi sürümüne entegrasyon başladı. Huawei P20 güncelleme kontrolü oldukça basit; güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etmek isteyenler “Ayarlar” bölümüne giriş yaparak son durumu görebilirler.

Öte yandan Android 9.0 Pie güncellemesi ile bazı geliştirmeler de ön plana çıktı ve ara yüzde bazı değişikliklerin yapıldığı görüldü.

Huawei’den ‘Pie’ dopingi!

P20 her ne kadar Huawei P20 Pro’nun gölgesinde kalmış olsa da birçok kullanıcıya hem fiyatı hem de özellikleri ile hitap etmeyi başardı. Bunun sonucunda pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlayan model, akıllı telefon pazarının en iddialı seçeneklerinden biri oldu. Şimdi ise Android 9.0 Pie güncellemesi ile daha da kendini göstereceğe benziyor. Ayrıca yeni güncellemenin kısa sürede gelmiş olması, Huawei’in P20 modeline ve kullanıcılarına ne kadar önem verdiğini de açıkça gözler önüne seriyor.

Cevap bırakın