Huawei P10 ilginç renklerle gelebilir

0

Ekran Resmi 2017-02-17 18.51.08

Çin merkezli akıllı telefon markası Huawei, son yılların yükselişteki şirketlerinden. Batı pazarlarında da yoğun talep gören markanın özellikle üst segmentteki modellerindeki nispeten fiyat/performans odağı dikkat çekiyor. Basında yer bulan yeni bilgiler ise Huawei’nin en önemli Android’li akıllı telefon modellerinden birinde ilginç bir adıma hazırlandığı yönünde. Kaynak ise birçok sızıntı haberin baş mimarı Eval Blass.

@evleaks kullanıcı adına sahip Twitter hesabıyla uzun yıllardır adından söz ettiren Evan Blass, bu kez de Huawei’nin kısa süre sonra tanıtımı beklenen iddialı modellerinden P10’un yeni renk alternatifleri de sunacağına dair bazı görüntüleri paylaştı.

Söz konusu renkler, daha önce Pantone ile işbirliğine gidildiğini açıklayan şirketin, ilgi çekici görselliğe sahip modellerle geleceğine yönelik beklentinin ilk yansımaları arasında olacağa benziyor.

Ekran Resmi 2017-02-17 18.51.00

Altın, mavi, yeşil ve daha fazlası söz konusu…

Huawei P10’un mavi, altın ve yeşil olmak üzere üç farklı renkteki telefonlarının görüntüsünü paylaşan sızıntı kaynağı isim, yeni renklerle gelecek akıllı telefonların 26 Şubat 2017 tarihinde İspanya’da düzenlenecek MWC 2017 (Mobile World Congress 2017) kapsamındaki etkinlikte görücüye çıkacağına işaret ediyor. Öte yandan üç rengin haricinde Huawei P10’un siyah, beyaz gibi renklerle de sunulması beklentisi var.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın