HUAWEI nova 8i ile tanışın

0

HUAWEI nova 8i ekranı, kamera sistemi ve pil performansı ile son döneme dair dikkat çekici bir model olarak yorumlanıyor…

Nova serisinin estetiğini ve dinamik renklerini miras alan HUAWEI nova 8i, ideal bir görsel deneyim ve kavrama hissi vadediyor. Aynı zamanda hassas mühendislikle tasarlanmış 4D yuvarlak kenarlar ile ultra yumuşak bir dokunuş sunuyor. Süper dar çerçeveli yüzde 94,7 ekran-gövde oranına sahip 6,67 inç büyüklüğündeki HUAWEI nova 8i ekranı, yüksek renk gamına sahip 2376 x 1080 FHD+ çözünürlüğe sahip.

66 W HUAWEI SuperCharge desteği ile HUAWEI nova 8i, 17 dakikada yüzde 60’a kadar ve 38 dakikada tasarrufu sağlayan yapay zeka algoritmalarıyla etkileşime giriyor. 64 MP yüksek çözünürlüklü lens, 8 MP ultra geniş açılı lens, 2 MP makro lens ve 2 MP bokeh lens takımından oluşan geniş, gelişmiş sensörlü ana kamera, en güzel anlarınızı capcanlı ayrıntılarla yakalamanıza yardımcı. Arkadaşlarınız ve ailenizle geçirdiğiniz o anlar, yaşandığı an kadar net bir şekilde hatırlamanız için kaydediliyor.

Yerleşik gürültü azaltma algoritması sayesinde daha önce karanlıkta gizlenen görüntüler artık tüm ihtişamıyla görüntülenebiliyor. HUAWEI nova 8i ile her çekim yaptığınızda en muhteşem gece sahnelerini yakalayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın