Huawei nova 3 ve TalkBand B5, 18 Temmuz’da tanıtılıyor

0

Huawei’nin yeni akıllı telefonu nova 3 ve akıllı bileklik TalkBand B5 için resmi tanıtım tarihi belli oldu.

Huawei’nin sonraki akıllı telefon ve giyilebilir teknoloji ürünlerine yönelik merak her zaman önemli bir merak konusu oluşturdu. Bu yönde öne çıkan haber kaynaklarının başında ise uzun yıllardır ‘sızıntı haberleri ile’ gündemden düşmeyen Evan Blass. aTeknoloji şirketlerinin gelecek modellerine dair görsel ve bilgileri ile kendi Twitter hesabını adeta bir haber merkezine dönüştüren Blass’in geçtiğimiz günlerde Huawei’nin TalkBand B5 adlı giyilebilir teknoloji ürününe ilişkin paylaşımları dikkat çekmişti. Çok fazla detay içermeyen paylaşımların ardından Huawei, resmi olarak ürünü doğruladı ve lanse edileceği tarihi de paylaştı.

Buna göre TalkBand B5, 18 Temmuz 2018’de tanıtılacak. 2016’da satışa sunulan TalkBand B3 modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan, fitness severler için geliştirilen ve ekranı bulunan spor odaklı akıllı bileklikle birlikte Huawei bir de akıllı telefon tanıtacak. Huawei nova 3’ün de aynı gün görücüye çıkarılacağını belirtelim. Özetle aynı gün tanıtılacak iki ürün netlik kazanmış durumda, başka sürprizler olabilir mi, bu sorunun yanıtı henüz bulunmuyor.

Satışlar 20 Temmuz’da başlıyor

18 Temmuz’daki tanıtımlarının ardından TalkBand B5 modelinin satışlarına başlanacağı tarih de aktarıldı. Akıllı bilekliğin 2 gün sonra, 20 Temmuz itibarıyla belirlenen ülkelerdeki teknoloji raflarındaki yerini alacağı açıklandı. Şimdilik bilgiler bu kadar, teknik özellikler ve tasarım ayrıntıları hakkında her şey, kısa süre sonra açıklık kazanacak.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın