Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiHUAWEI nova 11 Serisi ile tanışın

  HUAWEI nova 11 Serisi ile tanışın

  Dayanıklılığı ve ekran kalitesini yeniden tanımlayan bir akıllı telefon serisi ile yeni bir döneme adım atın: HUAWEI nova 11 Pro. Son derece dayanıklı bir ekran serisine sahip olan nova 11 Pro ile hasarlı ekranların yarattığı hayal kırıklıklarına veda edebilirsiniz. Yükseltilmiş ekranı aynı zamanda sürükleyici bir görsel deneyim sunuyor.

  Pazar verileri, satış sonrası yaşanan sorunların yarısından fazlasının ekran onarımından kaynaklandığını ortaya koyuyor. Ekranın değiştirilmesi için gereken yüksek bakım ücretlerinin yanı sıra batarya gibi bileşenlerin de zarar görebileceği göz önünde bulundurulduğunda, kullanıcıların sağlam ekranlı bir akıllı telefona yatırım yapmaları akıllıca olacaktır.

  İster fiziksel olarak zorlu ders dışı aktiviteleri olan zeki ve gayretli bir öğrenci olun, ister sık seyahat gerektiren yoğun bir programa sahip genç bir yetişkin olun, beton yüzeye düşmeye dayanabilecek kadar sağlam bir ekrana sahip bir akıllı telefon seçmek çok önemlidir. Bu, yaşam tarzınız ne kadar aktif veya hareket halinde olursa olsun, gönül rahatlığı ve kesintisiz kullanım sağlamaya yardımcı olur.

  Neyse ki, kullanıcılar artık HUAWEI nova 11 Pro ile tam da bunun tadını çıkarabilirler. HUAWEI, akıllı telefonlarının ekranlarını sertleştirmek ve kazara düşmelerden kaynaklanan hasarı azaltmak için HUAWEI nova telefonlarına Kunlun Glass uyguladı.

  İsviçre SGS’den beş yıldızlı cam düşme direnci sertifikası alan HUAWEI Kunlun Glass ile donatılan telefon, artık genel düşme direncinde 10 kat artışa sahip.

  Parmaklarınızın ucundaki özgün görselleri keşfedin

  İster film izlemek ister oyun oynamak olsun, eğlence ihtiyaçlarımızı karşılayan gerçekten büyüleyici bir ekran için artık evlerimizle veya kapalı alanlarla sınırlı değiliz. Teknolojideki gelişmeler sayesinde akıllı telefon ekranları daha büyük ve etkileyici hale geldi, şık ve ince silüetlerle tamamlandı. Artık kullanıcılar hareket halindeyken eğlence arzularını zahmetsizce tatmin edebilir ve geleneksel ev kurulumlarına rakip olan sürükleyici görselleri deneyimleyebilirler.

  Sosyal medyada paylaşmak için mükemmel tatil fotoğrafını aramak gözleriniz için hiç bu kadar kolay olmamıştı. HUAWEI nova 11 serisi ile, görüntülerinizdeki renkleri gerçekçi bir şekilde geri yükleyen, kontrastı artıran ve renk doygunluğunu geliştiren HDR teknolojisinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Titiz kare kare ayarlamalar sayesinde ekran, fotoğraflarınızın doğal olarak güzel ve görsel olarak çarpıcı görünmesini sağlayarak ideal görüntü kalitesi sunuyor.

  Ekran, 120 Hz’e varan yüksek yenileme hızıyla tereyağı kadar pürüzsüzdür ve saniyede 120 kare sunar. İster bir haber uygulamasına göz atın, ister internette gezinin, ister ailenizi veya iş arkadaşlarınızı görüntülü arayın, ultra kusursuz bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. HUAWEI nova 11, çoğu kullanıcıyı tatmin edecek geniş bir 6,7 inç 120 Hz Kusursuz OLED Düz Kenar Ekran sunuyor. HUAWEI nova 11 Pro ise daha üst düzey bir cihaz arayanlar için mükemmel olan daha da büyük 6,78 inç 120 Hz Kusursuz OLED Kavisli Ekrana sahip.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN