Huawei’nin yeni kulaklık modeli ortaya çıktı

0

Huawei, telefonlarda sürdürdüğü başarısına aksesuarlarda da devam etmek istiyor. Geçtiğimiz aylarda Huawei FreeBuds 3 modelinin tanıtılmasının ardından şimdi de Huawei’nin yeni kulaklığı Huawei NovaBuds ortaya çıktı.

Huawei’nin yeni kulaklığı ortaya çıktı

Huawei FreeBuds 3’ün beğenilmesinin ardından kulaklık serisine yeni bir model daha ekleyecek. Avrupa Birliği Fikri Mülkiyetler Ofisi’nde yeni bir patent alan Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığının ismi de belli oldu.

Ortaya çıkan bu görüntüde Huawei’nin yeni kulaklık için harekete geçtiği görülüyor. Patent bilgilerine bakıldığında yeni cihazın adı NovaBuds olacak.

Görüntüye bakıldığında, kablosuz kulaklık ile ilgili bilgisinden başka herhangi bir bilgi vermiyor. Şu anda tek bilinen, Huawei NovaBuds’ın ismi ve bulunduğu kategori. 9. kategoride bulunan kulaklık; telefon kulaklıkları  ve sanal gerçeklik için kullanılan kulaklıkların bulunduğu bir kategoride yer alıyor.

Huawei’nin yeni kulaklığı hakkında ortaya çıkan bilgiler şu anda bu şekilde. Henüz herhangi bir özellik veya tasarım şekli hakkında bilgi sızmış değil.

Cevap bırakın