HUAWEI MatePad 10.4 Türkiye’de

0

HUAWEI M-Pencil ve çok çeşitli not alma uygulamalarıyla uyumlu olan yeni ve geliştirilmiş HUAWEI MatePad 10.4, birden fazla akıllı özelliğe sahip zengin bir ekosistemi destekleyerek kendisini üretkenlik ve eğitim için ideal seçimlerden biri olarak konumlandırıyor.

 

HUAWEI MatePad 10.4, her açıdan geliştirmelerle geliyor. İnce ve taşınabilir olması, minimalizmin güzelliğini bünyesinde barındırırken ergonomi ve teknolojik estetiği bir araya getirerek görünüm ve kullanıcı deneyimi arasında mükemmel bir denge sağlıyor. 10,4 inç, 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatılan HUAWEI MatePad 10.4, geniş bir içerik yelpazesinde daha iyi görüntü kalitesi sunmak üzere tasarlandı. Ayrıca Harman Kardon tarafından profesyonel ayarlanmış büyük genlikli hoparlörler ile güçlü ve daha derin bas sesleri, tableti gerçek bir bas hoparlörüne dönüştürür.

 

HUAWEI MatePad 10.4, çerçevelerde veya arka kapakta hiçbir anten kırılım noktası içermeyen %84 ekran-gövde oranına sahip HUAWEI FullView ekran, doğal olarak kullanıcının dikkatini ekran içeriğine yönlendiriyor. HUAWEI MatePad 10.4, cihazın daha ince görünmesini sağlayan ve tabletin ele daha iyi oturmasını sağlayan mikro kavisli bir çerçeveye sahip.

Deneyimin son derece önemli olduğu bir çağda, HUAWEI MatePad 10.4, grafikleri daha ince ayrıntılarda daha iyi kalitede oluşturan görsel deneyim sunmak için 2K çözünürlüklü bir ekranla donatıldı. Ayrıca, HUAWEI MatePad 10.4, ekranın göz üzerindeki etkisini en aza indirerek kullanıcılar için her yönden göz koruması sağlayan çift TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker Free sertifikalarına sahip.

 

Cevap bırakın