HUAWEI MateBook X ile artık daha ince ve daha akıllı

0

Eskiden işe gidildiğinde, kalın ve ağır bir dizüstü bilgisayarı taşımak gerekirdi. Günümüzde ise özellikle mobil çalışanlar için taşınabilir ve ince bir dizüstü bilgisayara sahip olmak artık bir ihtiyaç. En etkileyicisi ise, günümüzün dizüstü bilgisayarlarının sadece daha ince değil, aynı zamanda çarpıcı tasarımlara sahip olması.

Geçmişte, normalde dizüstü bilgisayarlar için olan tipik siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri hızla sıkıcı hale geliyordu. HUAWEI MateBook X, Orman Yeşili’nin zarif bir tonuyla geliyor. Sadece koyu yeşilin herhangi bir tonu değil, aynı zamanda göze çarpmayı başaran yumuşak ve doğal tonlara sahip inişli çıkışlı tepeleri ve söğütleri çağrıştıran şık bir yeşil.

Yeni HUAWEI MateBook X, kompakt bir boyutta gelirken genç ve enerjik bir siluete sahip. Hafif magnezyum-alüminyum alaşımlı kasasıyla HUAWEI MateBook X ince ve şık. Sadece 13,6 mm kalınlığında ve 1 kg ağırlığıyla, tıpkı bir kağıt gibi yalnızca iki parmakla kolayca taşınabilir.

Teknoloji ve tasarımın birleşimini sergileyen Infinity FullView Ekrana sahip dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı olan HUAWEI MateBook X’in her ayrıntısı titizlikle üretildi. Ayrıca HUAWEI, metal çerçevesiz bir Infinity FullView Ekranı da ilk kez piyasaya sürmüş oldu. Üstelik yüzde 90’a varan yüksek ekran-gövde oranı, kullanıcılar günlük işlerini yaparken eşi benzeri görülmemiş geniş görünüm sağlıyor. İçeriden dışa sanatsal bir aura yayan HUAWEI MateBook X, tamamen sürükleyici bir görsel deneyim sunuyor.

Cevap bırakın