Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımHuawei MateBook 16S İnceleme! En İyisi Geldi

  Huawei MateBook 16S İnceleme! En İyisi Geldi

  Amerikan yasakları sonrasında Huawei, büyük bir değişim ve gelişim ortaya koydu. Cep telefonu satışlarında marka gerilese bile laptop, giyilebilir ürünler ve tablet pazarında bambaşka bir boyuta ulaştı İşte bugün de laptop pazarının yıldızı diyebileceğimiz ve tam bir fiyat performans ürünü olan Huawei MateBook 16S inceleme videosu ile karşınızdayız. Huawei, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek oldukça özel bir bilgisayar yapmış bunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

  Pandemi öncesinde her eve bir bilgisayar derken pandemi sonrasında evde herkese bir bilgisayar noktasna gelmiş durumdayız. Bugün hala birçok evde çouckların okullarındaki ek ödevleri bilgisayarlardan ya da tabletlerden yaptığını görebiliyoruz. Pandemi sonrasında da belli bir noktada bile olsa evden çalışma devam etmekte. İşte tüm bu ihtiyaçları fazlası ile karşılayacak ve perofmans tarafında da uzun yıllar kullanabileceğiniz bir laptop arayışındaysanız Huawei MateBook 16S tam aradığınız ürün. olabilir.

  13. Nesil i9 EVO işlemcisi ve ekran tarafında sunduğu özellikler ile profesyonel yani bilgisayarıundan para kazanan içerik üreticilerinin de ciddi anlamda işine yarayacak olan bu laptop bize ne sunuyor? Gerçek dünyada nasıl bir performans ortaya koyuyor birlikte gelin test edelim. Önce Huawei MateBook 16S teknik özellikleri sizlerele paylaşalım ve daha sonra da incelkemeyi birlikte izleyelim. Sorularınız olursa da bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

  Huawei MateBook 16S Teknik Özellikler

  • 16 inç boyutunda, 3:2 formatta, 10 parmak dokunmatik özelikte, 2560x1680p çözünürlükte, 189ppi yoğunluk sunabilen, 400 nits parlaklığa kadar çıkabilen, 1500:1 kontrast oranında, Delta 1’in altında renk doğruluğu da verebilen, LED Ekran
  • 13. Nesil Intel® Core™ i9-13900H işlemci ve Intel® Iris® Xᵉ Graphics GPU
  • 1 TB NVMe PCIe SSD
  • 16GB RAM DDR4
  • 84WhLityum polimer Pil gücü ve 140W şarj aleti (kutu içinde)

   USB-A 3.2 1. Nesil  × 2

   USB-C × 1 (veri, şarj ve DisplayPort desteği)

   USB-C × 1(ThunderboltTM 4, veri, şarj ve DisplayPort desteği)

   HDMI × 1

   3.5 mm kulaklık ve mikrofon 2’si 1 arada jak × 1

  • Parmak izi okuma teknolojisi
  • Arkadan aydınlatmalı yazı ve iş odaklı klavye
  • 1080p Kamera
  • 2 Adet Mikrofon ve 1 Adet Hoparlör ile streo ses deneyimi
  • 1 TB NVMe PCIe SSD
  • Süper Cihaz olarak kullanabilme, Süper Turbo, Huawei PC Manager uygulaması sayesind etelefon ve tablet kullanımı, Ekran Yöneticisi (Göz Konforu Modu), eKitap Modu, Performans Modu (Kısayol Tuşları: Fn + P)

  Huawei MateBook 16S Video İnceleme

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN