Huawei Mate 30 Pro konsept video ile karşınızda!

0

Geçtiğimiz günlerde Huawei yetkililerinden Bruce Li, Mate 30 serisiyle alakalı bazı açıklamalarda bulunmuştu. Mate 30 serisinin şu an geliştirilme aşamasında olduğunu belirten Li, modellerin Eylül veya Ekim ayında kullanıcılarla buluşacağını açıkladı. Bu açıklamaların ardından Mate serisine ait yeni bir konsept video ortaya çıktı. Huawei Mate 30 Pro konsept video ile karşınızda.

Huawei Mate 30 Pro konsept video ile karşınızda!

Yapılan yeni açıklamaların ve sızan bazı özelliklerin ardından, yeni modelle alakalı konsept bir video yayınlandı. Konsept videoda dikkatleri çeken ilk detay neredeyse çerçevesiz bir ekran yapısı. Bununla birlikte ekranın sağ üst köşesinde kamera deliği de bulunuyor. Ayrıca tasarımda arka tarafta da beşli kamera kurulumuna yer verilmiş.

Huawei Mate 30 Pro

Diğer modellere göre farklı tasarım yapısıyla dikkatleri çeken model, yayınlanan videodaki haliyle etkileyici bir duruş sergiliyor. Modele ait konsept çalışma yayınlanmış olsa da, ürünün hala geliştirilme aşamasında olduğunu hatırlatmamız lazım. Eylül ya da Ekim ayında tanıtılacak olan modelin, tanıtımına kadarki sürede pek çok detay ve tasarım değişebilir.

 

Cevap bırakın