Huawei Mate 20X gizlice görüntülendi

0

Huawei’nin 16 Ekim taihinde yapacağı lansmanda tanıtacağı telefonlardan biri olan Huawei Mate 20X modeli, gizlice görüntülendi.

Huawei Mate 20X gizlice görüntülendi

Huawei’nin oyuncu telefonu olarak tasarladığı Mate 20X modeli, ismi bilinmeyen bir kişinin elinde görüntülendi. 7.21 inç gibi devasa bir ekran sahip olması beklenen Mate 20X, toplu taşımadaki birinin elinde görüntülendi.

huawei mate 20x

Özel bir soğutma sistemi ile gelecek olan telefon, tasarım hatlarına bakıldığında, Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerine benziyor olsa da, çentik boyutunun küçük oluşu gözlerden kaçmıyor. Oyuncu telefonu konseptinde üretilen telefonun, Mate 20 ailesine göre en büyük farkının Leica optikleri olmadan tasarlanması olabilir. Telefonun maliyetini düşürmek adına, kamera konusunda, böyle bir farkın olması muhtemel.

Mate 20 serisi ile gelecek olan Kirin 980 işlemcisi, Mate 20X modelinde de yer alacak. Buna ek olarak, telefonun 6 GB – 8 GB RAM seçeneklerine sahip olması bekleniyor. Depolama seçenekleri ise, 128 GB, 256 GB ve 512 GB yüksek kapasiteli seçenekler arasında çeşitlendirilecek. Batarya kapasitesi de 4200 mAh veya üzerinde gelebilir.

Cevap bırakın