Huawei Mate 20 X 5G ile tanışın

0

Çinli teknoloji şirketi Huawei’in yeni akıllı modellerinden biri olan Mate 20 X 5G resmi olarak tanıtıldı. Ayrıca pil gücü olarak düşük bir potansiyel içeren model, buna rağmen hızlı şarj ile kullanıcılara sunuldu.

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, 5G destekli yeni akıllı telefonu olan Mate 20 X’in tanıtımını yaptı. Geçtiğimiz ay içerisinde basın görseli ve kutusu ile internete sızdırılan model, şirketin resmi tanıtımı ile ilk kez İngiltere’de kullanıcılara sunuldu.

Huawei Mate 20 X 5G, bilinen standart modeline daha düşük kapasiteli bir pil gücüne sahip. 4200 mAh pil ile gelen model, düşük kapasitede bir pile sahip olmasına rağmen hızlı şarj teknolojisi içeriyor. Standart modelde 5000 mAh olan pilin bu modelde kapasite olarak düşük seviyede olması kullanıcıların beklemediği bir durum olsa da şirket hızlı şarj teknolojisi ile mevcut durumu telafi yoluna gitmeyi denemiş. Diğer yandan Huawei Mate 20 X modelinde 22,5 W hızlı şarj teknolojisinin yerini, yeni modelde 40 W hızlı şarj teknolojisi almış.

Mate 20 X 5G tek renk seçeneği ile geldi!

Mate 20 X 5G akıllı telefon 7.2 inç ekran genişliğine sahip ve bu ekranda 1080 x 2240 piksel çözünürlük kalitesi sunuyor. Ayrıca 7 nm Kirin 980 işlemci içeren model, Balong 5000 modem ile 5G desteği de sunacak. Modelin zümrüt yeşili olarak tek renk seçeneği ile satışa sunulacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Cevap bırakın