Huawei, Mate 10’un fotoğrafını paylaştı

0

Çin merkezli tüketici elektroniği şirketi Huawei, son yılların yükselen markalarından. Küresel satışlarını her geçen yıl artırdığı görülen markanın sonraki iddiası yüksek modellerinden biri ise Mate 10 adıyla gelecek. Diğer yandan 16 Ekim 2017 tarihinde resmi olarak satışa sunulacağı kaydedilen Android işletim sistemli akıllı telefona ilişkin şimdiye kadar çok fazla detay bilinmiyordu, resmi bir paylaşım bu noktada dikkat çekti…

Huawei’nin P9 / P9 Plus, Huawei Mate 9 / Mate 9 Pro ve Huawei P10 / P10 Plus’la birlikte Leica kameralı olarak sunacağı bir diğer modeli olması kesinleşen Mate 10’un resmi bir görseli yayınlandı. Söz konusu görsel, Twitter hesabından paylaşıldı ve teması da ‘Huawei marka çift kameralı telefonlar’ şeklinde geldi.

Alt alta sıralı çift arka kamerayla gelecek olan akıllı telefonun IFA 2018’deki duyurularına dair daha önce yayınlanan görselinden sonra ikinci resmi yayını da gerçekleşmiş oldu. Huawei, Mate 10’a dair paylaşımlarına hız verdi demek mümkün.

Hangi özelliklere sahip olacak?

Öte yandan Huawei Mate 10, uçtan uza denilen ekran formuyla gelecek bir diğer akıllı telefon. Ayrıca yine ekranına dair bir özellik olarak en/boy oranının 18:9 olabileceği yönünde çeşitli göstergeler var. Ancak nihai özelliklerin resmi lansmanla birlikte açıklık kazanacağını belirtelim.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın