Huawei Mate 10 Pro bu tasarım ve renklerle gelecek

0

Huawei Mate 10 Pro, kısa süre sonra lanse edilecek ve muhtemelen yılın geri kalanı için öne çıkan Android işletim sistemli akıllı telefon alternatiflerinden biri olacak. Bu arada Mate 10’un birçok farklı modelle geleceği de açıklık kazanmış konulardan; Porsche versiyonu, Lite gibi takılara sahip model isimleri ile oldukça geniş bir yelpaze sunulacak. Pro versiyonu ise en çok merak edilenler arasında ve son dönemde hakkında çok sayıda spekülasyon var. İşte bunlardan biri spekülasyondan öte neredeyse yüzde 100 gerçek bir konu.

Teknoloji dünyasının önemli sızıntı kaynaklarından biri olan Evan Blass adlı gazeteci, Mate 10 Pro’nun renkleri ile tasarımını gösteren görseli kamuoyuyla paylaştı. Telefonun ön/arka tasarımı hakkında derinlemesine fikirler veren görsel, tüm renk şemasını da sergilemiş oldu.

Her zaman olduğu gibi görsel hakkında resmi bir doğrulama yok, ancak Mate 10 Pro’nun büyük bir sürpriz olmadığı taktirde bu tasarım ve renklerle geleceğini düşünmemek için herhangi bir neden de.

Detaylara inildiğinde -cihazın arka kısmına zoom yapıldığında- kameranın f/1.6 diyafram açıklığı ile geleceği anlaşılabiliyor. Yine arka yüzde cam malzeme kullanılmış olabileceği de anlaşılan diğer unsurlar arasında. Son derece ince ekran çerçeveleri de dikkat çekiyor. En nihayetinde ise Huawei, merakla beklenen akıllı telefonlarını 16 Ekim 2017 tarihinde lanse edecek. Bizler de tüm detayları aktarmaya devam edeceğiz..

Cevap bırakın