Huawei “Kelimeler Yetmez” Fotoğrafçılık Yarışması sonuçlandı

0

Önde gelen teknoloji şirketlerinden Huawei tarafından düzenlenen “Kelimeler Yetmez” Fotoğrafçılık Yarışması’nda birinci belli oldu.

Huawei’nin 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’ne özel olarak başlattığı mobil fotoğrafçılık yarışması “Kelimeler Yetmez” sonuçlandı. Bir fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğu mottosuyla yola çıkılan süreçte yarışmaya 10 binden fazla başvuru gerçekleşti. Huawei’nin 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’nü kutlamak için gelecekte de benzer fotoğrafçılık yarışmaları düzenlemeye devam edeceği duyuruldu.

5 Eylül’de sonuçlanan yarışmanın kazananı Sinan Kılıç’ın, Akçaabat Trabzon’da çektiği ve “Karadeniz’de Bir Balıkçı” adlı siyah / beyaz fotoğrafı oldu. Sinan Kılıç, yarışmanın ödülü olarak dünyanın ilk 3 Leica kameralı Huawei P20 Pro akıllı telefonun sahibi oldu.

3 arka kameraya sahip olan Huawei P20 Pro, 6.1 inçlik 1080 x 2240 piksel çözünürlüklü ekranıyla dikkat çekiyor. Hisilicon Kirin 970 işlemcisi, 6-8 GB RAM, 128-256 GB depolama alanı seçenekleri sunuyor. Cihazda 40 + 20 + 8 MP’lik üç kamera bulunuyor, Leica optiklerle gelen kamera sistemi, kendi sınıfının en iddialı multimedya sonuçlarını vaat ediyor. Önünde de 24 MP’lik selfie kamerası mevcut.

“Kelimeler Yetmez” yarışmasının kazanan fotoğrafın sahibi Sinan Kılıç’in hesabına ve fotoğrafın orijinal haline https://www.instagram.com/p/BnOzPWyAU47/ adresi üzerinden ulaşabilmek mümkün.

Yoğun ilgi gördü

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar Instagram üzerinde #KelimelerYetmez ve #SeninleMümkün hashtag’lerini takip ederek ulaşmak mümkün. #KelimelerYetmez hashtag’i altında 10 binden fazla, #SeninleMümkün hashtag’i altında ise 8 bine yakın fotoğraf bulunuyor.

Huawei P20 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın