Huawei ile sağlık odaklı ve spora hazır giyilebilir cihazlarda yeni bir dönem

0

Huawei, 14 Eylül’de Barselona’da gerçekleştirdiği etkinliğinde, teknoloji ve moda arasındaki entegrasyonu bir üst seviyeye taşıyan “Fashion Forward” konsepti ile giyilebilir ürünler sektöründeki bir sonraki adımını açıkladı.

Huawei bu konsept dahilinde en son teknolojiyi, modaya uygun tasarımı ve kullanıcı merkezli sağlık özelliklerini kusursuz bir şekilde bir araya getirerek, giyilebilir cihazlar endüstrisinde yeni standartlar belirleme alanındaki isteğini de ortaya koyuyor.

Huawei, popüler akıllı saat serisinin en yeni üyesi HUAWEI WATCH GT 4 Serisi akıllı saatleri, HUAWEI FreeBuds Pro 3 tam kablosuz kulaklık, HUAWEI Eyewear II akıllı gözlükler, Huawei’in ilk altın akıllı saati üst düzey HUAWEI WATCH Ultimate Gold Edition ve PaperMatte yükseltmelerine sahip yepyeni HUAWEI MatePad Tabletler de dahil olmak üzere birçok yeni ürününü duyurdu.

 

Huawei’in tasarım, sağlık ve spor deneyimini ileri taşıma azmi devam ediyor

Huawei, kullanıcıların stillerinden ödün vermeden sağlık ve spor yolculuklarını kişiselleştirmelerini sağlamayı amaçlıyor. Bu amaç aynı zamanda geleceğin üç önemli rekabet alanında da yönelik bir hamle. Donanım algılama teknolojisi, yükseltilmiş yazılım algoritması platformu ve daha kapsamlı dijital sağlık hizmetleri, yeni dönemde rekabetin daha çok yaşanacağı alanlar olarak görülüyor.

Huawei, yenilikçi teknoloji, estetik ve birinci sınıf işçilik alanındaki on yıllık uzmanlığıyla, sektörde yeni ölçütler belirliyor. Huawei’in giyilebilir cihazlar pazarındaki uluslararası varlığı, stratejik yatırımlarını da güçlendiriyor ve dünya çapındaki tüketicilere kişiselleştirilmiş spor ve sağlıklı yaşam tarzı deneyimleri sunmak için küresel ekosistem ortaklıkları kuruyor. Huawei, 10 yıl önce giyilebilir cihazlar sektörüne girdiğinden bu yana, pil ömrü, ölçüm hassasiyeti ve konfor segmentlerinde sektöre getirdiği yeniliklerle birçok kategoride öncülük etmeyi sürdürüyor.

 

Cevap bırakın